Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Nastávající Pragocon v novém hávu. Na co se můžete těšit?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

25. 12. 2009

pragocon-perexNový organizační tým vás zve na takový Pragocon, který jste ještě nezažili. O den delší, dvojnásobek programových linií než v roce 2009, velká herna konzolí a deskovek, široká nabídka občerstvení, organizace převzatá… Odkud? Ano, z Festivalů fantazie.

pragocon-perex

Pragocon nově pořádá neziskové občanské sdružení SFK Avalon, které převzalo taktovku od Václava Fořtíka a jeho týmu. Pragocon proběhne 28. – 31. ledna 2010 v Praze, v Modré škole, Kupeckého 576, na konečné metra C Háje.

Čtrnáctý ročník Pragoconu bude o hodně jiný, než ho znáte. Linie původního Pragoconu zůstávají a svůj program rozšiřují, vracejí se linie, které nedávno odešly a navrch se budou prezentovat některé linie, které znáte z Festivalů fantazie. Na Pragoconu najdete velkou hernu konzolí a PC her (představte si velkou tělocvičnu plnou konzolí a počítačů), velkou hernu deskových a karetních her (druhá tělocvična).

Tentokrát to bude odlišné i v organizaci. Rychlé občerstvení se širokou nabídkou (ano, toasty budou) v buFFetu. ČajoFFna dokonce ve dvou místnostech! Organizátoři se postarají o techniku, pořádek, hladký průběh. Recepce, prodej materiálů, přihlašování prostřednictvím systému Amber, ceny jako na FF, obálka účastníka… Ubytování ve spacáku v blízké škole, připravujeme i možnost ubytování v hotelu a internátu. Rozšíří se i počet a sortiment prodejců – knihy, trička, figurky, anime věci, šperky, fantasy doplňky…

Přihlášení do 5. ledna 2010 získají slevu na vstupném a materiálech, pokud svoji přihlášku už potom nebudou měnit.

pragocon09-skola

Modrá škola v Hájích Foto: organizátoři

Program

Program Pragoconu běží až ve třiceti programových liniích zároveň, od 9 ráno přes půlnoc. V bohatém programu najdete projekce, hraní her všeho druhu včetně nejnovějších konzolových her na Sony Playstation, Microsoft Xbox a Nintendo Wii. Velká pozornost je věnována RPG, zejména Dračímu doupěti. Dále workshopy, besedy se spisovateli a redaktory, odborné i humorné přednášky fanoušků i odborníků. Rovněž panelové diskuse, soutěže, ceremoniály s vyhlášením výsledků soutěží, autogramiády a spousta další zábavy. O speciálním programu příště.

Všechny informace o programu a účasti najdete na pragocon.eu, nebo stačí přijet kdykoliv v průběhu programu. Přijďte aspoň na den, využijte páteční prázdniny. Těšíme se na vás!

Programové linie Pragoconu 2010:
Andor (RPG)
Aragorn (RPG, LARP, …)
Battlestar TARDIS (BSG, Caprica, Dr.Who, Torchwood)
Dance Dance Revolution
Dračí Doupě.cz
Extra program PGC (speciální pořady a to nejlepší z PGC)
Futurologický kongres (budoucnost, moderní technologie)
GameFest (deskové, karetní, konzolové a PC hry a turnaje)
Hogwarts on-line (projekty HOCZ.org a Život v Bradavicích)
Improvizovaný cirkus (divadlo, tanec, žonglérství)
KrimiCon
MaelströM (mix pořadů historie, filozofie, budoucnost, RPG)
MagicON (Magic the Gathering a další karetní hry)
Manifest fantastiky (RPG, fandom, …)
Pevnost (literární program)
SeriesCon (nové i zapomenuté seriály)
SlayerCon (Buffy, Angel, Firefly, Dollhouse)
Star Wars
StoryCon (literární program)
Trekken (Star Trek)
VampCon (upíři)
Yukifest (manga&anime)

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nastávající Pragocon v novém hávu. Na co se můžete těšit?