Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Nákupy v bazaru už nejsou v módě. Zkuste online aukci Aukro.cz

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

12. 8. 2010

Ve světě internetového nakupování se čím dál tím více objevují internetové aukce. I u nás už si některé z nich získaly své oblíbence a jedním z nejlepších poskytovatelů tohoto obchodování v tuzemsku je bezesporu Aukro.

Foto: Marián Luha, Topzine.cz

Foto: Marián Luha, Topzine.cz

V internetových aukcích se dá koupit a prodat téměř cokoli. Od víček na zavařovací sklenice až po luxusní sedací soupravu či exkluzivní zájezd. Aukro.cz hraje na českém trhu velmi významnou roli.

Zaregistrovat se na Aukru můžete zde!

Aukro má několik poboček po celém světě, jako například v Číně, Řecku, Holandsku, USA a osmnácti dalších zemích včetně České republiky. Denně se na Aukru prodá přes 35 tisíc předmětů v hodnotě téměř čtrnácti milionů korun.

Také se může pochlubit rychlostí a bezpečností obchodů, kterou mimo jiné zajišťují též komentáře spokojených i nespokojených nakupujících a prodejců. Při registraci zašle Aukro novému uživateli také dopis s unikátním kódem, který jednoduše zjistí zadání správné adresy nového uživatele.

Foto: Tomáš Lénárd, Topzine.cz

Foto: Tomáš Lénárd, Topzine.cz

A ona registrace je velmi snadná. Vyplníte kontaktní údaje a vzhůru do světa internetové aukce.

Aukro.cz získalo ocenění Křišťálová lupa v roce 2008 za první místo v kategorii e-shop roku a loni uspělo znovu. Prvním místem v kategorii Internetové obchodování.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nákupy v bazaru už nejsou v módě. Zkuste online aukci Aukro.cz