×
TOPZINE.cz

Nakupování s Googlem – zkuste ho i vy

Google-Nakupovani-perex2Největší světový webový prohlížeč Google nabízí svým uživatelům stále nové služby. Po poslední novince, kterou byly Aktualizace, nabízející vyhledávání informací ze sociálních sítí v reálném čase, je tu Nakupování. Uživatelé prohlížeče z České republiky tak mají konečně možnost vyhledávat zboží i s cenami přímo na stránkách google.cz.

Google nabízí nový nástroj Zdroj: google.cz
Google nabízí nový nástroj Zdroj: google.cz

Tímto krokem se chce společnost ještě více přiblížit svým uživatelům a nabídnout jim tak požadovaný komfort. Teď už nebude třeba zdlouhavě hledat a snažit se porovnávat zboží na několika adresách najednou.

Co Nakupování nabízí?

Uživatelé díky této vyhledávací funkci mají možnost zcela přehledně a na jednom místě najít vše, co potřebují. Zboží, které hledají, se jim tak zobrazí i s cenami a možností porovnání přímo na Googlu. Vše je samozřejmě automatické a na vás už je jen vybrat si to nejvhodnější.

Tento systém prohledává velké množství informací a nabízí přehled mimo jiné o produktu a jeho ceně včetně fotografie. Uživatel má tedy možnost projít si nepřeberné množství internetových obchodů z celé ČR na jednom místě. Přehledné zobrazení umožňuje snazší porovnávání cen a usnadňuje možnost volby. Neomezuje se také na žádnou kategorii, ale poskytuje kompletní a ucelenou nabídku jakéhokoliv zboží.

Nakupování na google.cz Zdroj: google.cz
Nakupování na google.cz Zdroj: google.cz

K výběru jsou připraveny již standardní nástroje jako rozmezí cen nebo jejich srovnání v různých internetových obchodech. Zobrazena je vždy cena výhodnější a uživatel má tak lepší přehled o akčních nabídkách.

Jak se k funkci Nakupování dostat?

Do vyhledávače jednoduše zadáte název nebo označení vámi požadovaného zboží. Po vyhledání pak stačí pouze rozkliknout panel Zobrazit možnosti a vybrat poslední položku Nakupování. Nyní máte k dispozici přehled všech obchodů, které vámi požadovaný produkt nabízejí.

Nezbytné informace v různých formátech, které jsou okamžitě vidět na jedné stránce, jsou nástrojem tzv. univerzálního vyhledávání. Tato služba se tak rozšířila i na Nakupování a je pro uživatele víc než jen výhodná.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..