Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Najděte své stylové já!

Redakce

Redakce

8. 5. 2011

FOTO: United Colors of BenettonKaždý v životě něco hledá. Někdo druhou polovičku, se kterou prožije zbytek života. Někdo práci, která by ho naplňovala. A někdo hledá sám sebe a svůj styl. To, v čem by se mohl cítit sebevědomě a pohodlně. Najít styl, který bude všechny tyto podmínky splňovat, není lehké. Jak zjistit, který je ten pravý?

FOTO: Modelky a kabelky

Najdi svůj styl, Zdroj: Orsay

Najít dvě povahově stejné osoby je téměř nemožné. Možná toho máme hodně společného, ale přesto je každý z nás originál. V dětství měl každý svůj vzor. Ať už to byl Superman v super obleku, nebo princezna, jejíž krásu každý obdivoval. Chtěli jsme být jako oni, napodobovali jsme je. Postupem času jsme zjistili, že to není to pravé. Naše falešné já se začalo cítit nejistě a my ne a ne najít to pravé ořechové.

Najít své pravé módní já nám můžou pomoct módní přehlídky, věci okolo nás nebo třeba seriály, kde můžeme čerpat inspiraci. Stačí pozorovat ostatní v čem jak vypadají a představte si v tom samém looku sebe. Sluší vám to, cítíte se v něm dobře? Pokud si v takovém outfitu nedokážete sami sebe představit, nebude to nic pro vás. Neztrácejte naději, jednou narazíte na něco, co bude pro vás jako stvořené.

Pryč ze stereotypu

Možná jste už svůj styl objevili, nebo si to alespoň myslíte. Problém většiny z nás je ten, že jedeme dál v zajetých kolejích. S každou přicházející sezónou se objevují nové trendy a my se přesto držíme svého vyhraněného stylu, na který se můžeme spolehnout. Tímto způsobem ale nám souzený styl nenajdeme.

FOTO: Dívka

Důležité je cítit se sebevědomě a přitažlivě, Zdroj: United Colors of Benetton

To, co nosíme na sobě ,o nás hodně vypovídá. Ze všeho nejvíce ale záleží na tom, jak se v našem oblečení cítíme. Co si o nás myslí ostatní, je věc druhá. Oni za nás naše životy žít nebudou, nevědí, jak se v našem oblečení cítíme a jestli je nám pohodlné. Proto je nejdůležitější řídit se při výběru šatníku podle svého názoru, ne podle názoru ostatních.

Andrey Hepburn prohlásila, že móda je nákaza něčím novým. Abychom našli svůj styl, musíme pořád zkoušet něco nového. Abychom poznali, v čem jsme to my a v čem naopak ne. Nebojte se experimentovat, vždyť právě v tom je móda tak zajímavá.

Jak být sama sebou, a přesto originální? Jednu radu do začátku vám dám. Tajemství spočívá v doplňcích. Pokud patříte mezi tvořivé povahy, dejte volnost fantazii a vyrobte se originální ozdobu. Naučte se doplňky běžně nosit a dejte šanci i těm kouskům, kterým jste doteď nepřišly na chuť. Až potkáte na ulici někoho, kdo má to samé tričko jako vy, díky výrazným doplňkům vybruslíte z trapné situace s grácií.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Najděte své stylové já!