Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Nahlédněte do nových obchodů Armani Jeans, Freedom & Porridge a pietro filipi

Vladimíra Pochylá

Vladimíra Pochylá

19. 11. 2010

FOTO: Obchod pietro filipiVánoce se blíží a nové obchody nám vycházejí vstříc s novou nabídkou oblečení, která není ještě zdaleka tak okoukaná, nebo nám alespoň nabízejí prostředí, ve kterém na nákupní shony rázem zapomeneme. Podívejte se.

FOTO: Obchod Armani Jeans

Interiér obchodu Armani Jeans, Zdroj: Beltissimo, s.r.o.

První obchod Armani Jeans

Sportovní móda pro mladé i klasické střihy pro vyznavače konzervativního stylu spolu s potřebnou dávkou italského módního šarmu – to jsou modely řady Armani Jeans. První obchod této značky v České republice bude otevřen v první polovině prosince 2010 v nákupním centru Chodov v Praze.

Obchod bude nabízet dámské i pánské oblečení a výběr doplňků. Širší řadu doplňků značek Armani Collezioni a Armani Jeans nabízejí prodejny Beltissimo.

FOTO: Obchod Freedom & Porridge

Interiér obchodu Freedom & Porridge v Truhlářské ulici, Zdroj: 2media.cz

Obchod Freedom & Porridge

Nový obchod Freedom & Porridge, který byl otevřen 11. listopadu 2010 v Truhlářské ulici číslo 7 v Praze 1, nabízí jedinečný mix legendárních amerických značek – Alpha Industries, Abercrombie & Fitch, Dollhouse, Deréon a Rocawear. Osobitá a lehce provokativní móda je tak v ČR konečně dostupná nejen v e-shopech.

FOTO: Obchod pietro filipi

Interiér obchodu pietro filipi na Národní třídě, Zdroj: 2media.cz

Obchod pietro filipi

Koncem léta proběhla masivní rekonstrukce dvoupatrového obchodu pietro filipi na Národní třídě, zrekonstruovaný obchod se otevřel 14. října 2010. Cílem velkoryse pojatého projektu bylo vytvoření luxusního boutique a reprezentativního flagship store s individuálním přístupem k zákazníkovi a nadstandardním servisem. Po architektonické stránce stojí za celým projektem renomované studio Olgoj Chorchoj.

FOTO: Obchod pietro filipi

Interiér obchodu pietro filipi na Národní třídě, Zdroj: 2media.cz

A za zpracování výloh ve stylu luxusní cargo se ujal scénograf a kostýmní výtvarník Marek Cpin. Propojením těchto kontrastních výloh s  moderně pojatým interiérem a designovým oblečením vzniká synergie, která nenechá nikoho na pochybách, že jde o svého druhu unikátní projekt.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nahlédněte do nových obchodů Armani Jeans, Freedom & Porridge a pietro filipi