Menu
TOPZINE.cz
Divadlo

Nahlédněte do mystického světa kung-fu. Mistři Shaolinu přijíždějí

Redakce

Redakce

25. 1. 2012

Vystoupení mnichů Shaolin Kung FuNevšední podívaná se naskýtá nedaleko Brna. Své umění předvedou mniši z prastarého chrámu v představení Tajemství mnichů Shaolin Kung Fu.

Vystoupení mnichů Shaolin Kung Fu

Mistři ze Shaolinu při vystoupení Zdroj: Accedo Group

Shaolinští mniši jsou známí svým dokonalým ovládáním tělesné energie. V 90minutovém představení ukážou kombinaci meditačních technik a bojového umění kung-fu.

Nepřehlédněte: Filipínští vězni chystají muzikál

Historie shaolinského umění sahá do roku 527, kdy buddhistický mnich zvaný Damo začal vyučovat tamní mnichy meditační techniky. Aby zlepšil jejich koncentraci a výdrž, nutil je k tělesným cvičením, která se stala základem bojového umění.

Mistři Shaolinu vystupující v Laa

Při představení se divákům tají dech

Práci s energetickým tokem Qi, který může uzdravovat i zvětšovat odolnost proti bolesti, propojenou s uměním kung-fu ukáže pod vedením 75letého mistra chrámu skupina mladých mnichů Shamis a 14 mnichů Shaolinu.

Představení proběhne v rakouském lázeňském komplexu Therme Laa, který se nachází kousek za našimi hranicemi. Z Prahy cesta autem trvá necelé tři hodiny a z Brna zhruba hodinu. Do tajemného světa čínské filozofie a mytologie můžete nahlédnout ve středu 8. února 2012.

Tajemství mnichů Shaolin Kung Fu

Therme Laa an der Thaya, Rakousko

Kdy: středa 8. února 2012, 20:00

Dospělí – 26 Euro

Děti do 14 let – 15 Euro

Vozíčkáři včetně doprovodu 1 osoby – 13 Euro

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nahlédněte do mystického světa kung-fu. Mistři Shaolinu přijíždějí