×
TOPZINE.cz

Na Vysmátém létě v Kadani se zasmějí Arakain, Desmod i MIG 21

Letošní šestý ročník kadaňského festivalu Vysmáté léto, který se bude konat v sobotu 18. července, je podle pořadatelů příslibem skvělé zábavy a rockové muziky. Loni na tento festival zavítalo přes 8 tisíc diváků a přinejmenším stejný počet se očekává i letos. Velkým lákadlem Vysmátého léta je otevření druhé scény.

Festivalovou novinkou je otevření druhé scény pod kadaňským hradem, která nabídne rockovější verzi festivalu. Na vyznavače kožených kalhot, těžkých bot a tvrdé muziky čeká sázka na jistotu v podobě E!E, X-left to die nebo Arakainu. Kromě klasických jmen rocku se divákům představí i několik kadaňských nadějných kapel, jež festival zahájí úderem desáté hodiny.

Organizátoři každým rokem posouvají úroveň festivalu na vyšší příčky. Důkazem budiž monstrózní hlavní stage, kterou dle vyjádření pořadatele mohou diváci vidět a slyšet pouze na top festivalech, jakými jsou Rock for People nebo Benátská noc. Line-up hlavní scény je v nabídce vystoupivších kapel velmi štědrý a barevnější než v předchozích letech. Na návštěvníky mají čekat stále oblíbenější UDG, objev populární hudby Marek Ztracený, slovenská megastar Desmod, nebo klasiky festivalových klání Kryštof, MIG 21 a Chinaski. Obě scény se budou částečně časově překrývat, tudíž nikomu žádný interpret neunikne.

Pořadatelé zvou do Kadaně i rodiny s dětmi. Festival slibuje pohodu i náležité občerstvení podpořené čistotou a tříděním odpadů. Předprodej nabízí vstupenky za 400 korun, na místě vyjdou o 100 korun dráž. Kompletní line-up a další informace jsou uveřejněny na www.rockfest.cz.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..