Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Na Pragoconu se můžete i rozhýbat!

Jan Nohovec

Jan Nohovec

18. 1. 2010

pragocon-perexNěkteří z vás už možná znají, jiní teprve objeví nevázanou skupinu tance, divadla a mnoha dalšího… Improvizovaný cirkus.

pragocon-2009-improvizovany-cirkus

„Improvizovaný cirkus je zájmová skupina Mensy ČR věnující se alternativnímu divadlu, která vznikla kolem Divadelní sekce na Letních kempech Mensy ČR 2009. Jsme skupina nezisková a tréninky pořádáme díky grantu Dětské Mensy ČR. Centrem našich aktivit je Praha, ale protože naši členové jsou roztroušeni po celé republice, občas něco pořádáme i mimo metropoli,“ prohlašuje o sobě tato skupina na svých stránkách improvizovanycirkus.cz .

Jejich nejbližší vystoupení budete moci vidět příští týden na Pragoconu, kde budou organizovat celou programovou linii. Kromě „standardních“ pořadů jako jsou renesanční tance a alternativní divadlo lákají na pohybovou improvizaci nebo práci s prostorem kolem vás. Celá linie bude zasvěcena hlavně workshopům, z jejichž nabídky si budete mít možnost vybrat například poi, břišní tance či tanec se svíčkami. A možná dojde i na fireshow, kterou už jste měli možnost shlédnout na letním Conventiconu, stejně jako celou skupinu lidí kolem Improvizovaného cirkusu.

Program Pragoconu se konečně naplnil a láká mnoha svými pozlátky. Přijedete?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na Pragoconu se můžete i rozhýbat!