×
TOPZINE.cz

Na Prádle se studenty jazyků

Myslíte, že učení cizího jazyka nemůže být zábavné? Že se obyčejná forma opakovat, opakovat nedá ničím nahradit? Pravdou je, že opakování je matkou moudrosti, ale to může za chvíli člověka docela omrzet. Proč to tedy studentům trochu nezpříjemnit? Divadlo jazyků je celostátní setkání věnované vyučování cizích jazyků prostřednictvím divadla a dramatické výchovy.

Divadelní přehlídka jazyků bude probíhat od 12. do 19. června v divadle Na Prádle v centru Prahy. Diváci mají možnost spatřit kratší výstupy i celovečerní hry nacvičené za účelem jazykové výuky. Přehlídky se zúčastní více než dvacet souborů a škol z celé ČR, díky nimž z jeviště zazní angličtina, němčina, francouzština, italština a také čeština jako cizí jazyk.

Součástí přehlídky je také jazyková konference určená učitelům cizích jazyků, kteří ve své výuce využívají či chtějí využívat postupy z dramatické výchovy a divadla.

V rámci programu vystoupí i redaktorka Topzine.cz se souborem Fellowship of Gustav a vlastní nastudovanou hrou Art of losin’.

Více informací a program přehlídky naleznete na divadlojazyku.cz.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..