Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Na novém albu jsme dost přitvrdili, říká zpěvačka kapely Sister Sin

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

20. 8. 2010

Tuto švédskou čtveřici v čele s dlouhonohou černovláskou Liv Sin můžeme na hudební scéně sledovat již sedm let. U nás poprvé (a zatím naposledy) vystoupili na zimní verzi festivalu Masters of Rock 2006. Tenkrát jako mladá nezkušená kapela. Dnes jsou to vytížení hudebníci, na svém kontě mají již tři řadová alba.

Sister Sin, Zdroj: myspace.com

Sister Sin, Zdroj: myspace.com

V červenci tohoto roku kapelu opustil baskytarista Benton, který údajně nezvládal vyčerpávající koncertní šňůru naplánovanou k novému CD True Sound of the Underground. Basy se na čas chopil přítel kapely Ricky (Babylon Bombs), avšak inzerát na MySpace stránkách Sister Sin je stále platný.

Nové album je podle skupiny mnohem tvrdší než veškerá jejich předchozí tvorba. Potvrzuje to sama zpěvačka Liv: „Na předešlých nahrávkách jsme působili spíše jako rocková kapela, na novém albu, si myslím, jsme dost přitvrdili. Na našich prvních dvou albech můžete slyšet něco jako Mötley Crüe, ale na tomto jsme tvrdší. Pro mě je tohle zvuk, který Sister Sin hledali od první nahrávky, ale nemohli ho najít, dokud nepřišlo na svět True Sound Of The Underground.“  Nejnovější singl z nového CD nese název Sound Of The Underground a zde je k němu klip.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na novém albu jsme dost přitvrdili, říká zpěvačka kapely Sister Sin