Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Na nové album Adele si ještě počkáme. Zpěvačka zatím hledá inspiraci

Redakce

Redakce

5. 3. 2013

Adele minulý týden v britském tisku prohlásila, že se těší na natáčení nového materiálu. Zároveň však varovala fanoušky, že si s dalším albem dá na čas.

Zpěvačka má za sebou další triumf, tentokrát na Oscarech. Zdroj: adele.tv

Zpěvačka má za sebou další triumf, tentokrát na Oscarech. Zdroj: adele.tv

Zpěvačka veleúspěšných hitů jako Rolling In The Deep nebo Someone Like You řekla deníku Daily Mail, že se nemůže dočkat, až začne pracovat na novém LP. Vzápětí se ale nechala slyšet, že nová várka songů přijde ve chvíli, “až budou připravené“.

Když se o zprávě dozvěděli fanoušci, pocit radosti je jistě nezachvátil. Adele se sama vyjádřila, že tato věc ji také netěší. „Nový materiál přijde, až bude vše hotové a až budu mít inspiraci.“

Bude třeba trpělivost

Management Adele byl dříve zdrženlivý k jakýmkoli informacím o novém albu. V říjnu minulého roku její nahrávací společnost XL Recordings připustila, že navazující LP k albu 21 by nemuselo vyjít ani během několika let.

Album 21 byl nevšední komerční úspěch už od svého vydání před dvěma lety. V prosinci 2012 se druhý zpěvaččin počin stal čtvrtým nejprodávanějším albem všech dob ve Velké Británii. Co do množství prodaných kusů Adele předběhla dřívější rekordmany Oasis a jejich desku (What’s The Story) Morning Glory.

Minulý víkend zpěvačka vyhrála Oscara za znělku k bondovskému filmu Skyfall. Tatéž skladba získala ještě ocenění za nejlepší původní píseň (Best Original Song). O druhou zmíněnou sošku se popová diva dělí se spoluautorem songu Paulem Epworthem. Singl Skyfall byl úspěšný na mnoha frontách, obdržel i Golden Globe (Zlatý Glóbus) a Brit Award za nejlepší britský singl loňského roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na nové album Adele si ještě počkáme. Zpěvačka zatím hledá inspiraci