Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Na koncert Roxette se může těšit i Ostrava

Klára Manfrinová

Klára Manfrinová

26. 1. 2011

FOTO: skupina RoxetteNejen v Praze, ale také v Ostravě zahrají Roxette v rámci svého celosvětového turné. A to konkrétně 27. června v ostravské ČEZ Aréně. Fanoušci, kteří nestihli koupit lístky na pražský, teď již vyprodaný, koncert, tak mají další možnost.

FOTO: Roxette

Švédské duo Roxette se chystá po několika letech na turné, Zdroj: oficiální stránky kapely

Roxette se vracejí na hudební scénu. Jejich comeback bude jak jinak než sérií koncertů. Ty začnou na začátku března v ruské Kazani a během roku navštíví tato populární švédská dvojice několik států, mezi nimi i Německo, Polsko a také Českou republiku, kde vystoupí rovnou dvakrát – nyní potvrdili nový koncert v Ostravě.

Vstupenky na ostravský koncert Roxette, který se uskuteční 27. června od 20 hodin, můžete zakoupit on-line zde.

„Kdybyste se mě někdo zeptal před pár lety, zda bude někdy v budoucnu turné Roxette, asi bych velmi rychle řekl ne,“ uvedl zpěvák, kytarista a také skladatel Per Gessle a dodal: „S vědomím, co všechno Marie Fredriksson musela podstoupit v rámci léčby těžké nemoci, to není jen neuvěřitelné, ale zdá se mi to téměř magické. Bude to báječné, potkat opět všechny naše fanoušky na planetě Zemi.“

Na to reagovala samotná Marie, pro kterou je návrat opravdu významnou událostí. „Od roku 2002 jsem doufala, že se ještě na koncertní pódia vrátím. Je to pro mě neuvěřitelně šťastný okamžik, když vím, že znovu potěšíme naše fanoušky na celém světě,“ uvedla.

Roxette – How Do You Do:

Naposledy Roxette koncertovali v Evropě v roce 2001. Poslední velké celosvětové turné však absolvovali v letech 1994 a 1995. Turné bylo tehdy spojené s albem Crash! Boom! Bang! Švédské duo má na svém kontě přes 75 milionů prodaných desek a také spoustu hitů, mezi kterými nelze nezmínit například It Must Have Been Love, Listen To Your Heart, Dangerous nebo How Do You Do.

Letošní turné bude spojené s novým albem Charm School, které se objeví na pultech v průběhu února. Na pražský koncert, který se koná 5. června v 02 aréně, jsou již lístky vyprodané, ale na ostravské vystoupení je ještě možnost je  sehnat. Cena se pohybuje v rozmezí 690 a 990 korun a jsou k dostání v síti Ticketpro.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na koncert Roxette se může těšit i Ostrava