Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Na filmový festival v Benátkách dorazil i Ben Affleck se svým Městem. O čem bude jeho nový thriller?

Redakce

Redakce

10. 9. 2010

FOTO: B. Affleck, R. Hall, J. Renner, J. Hamm z MěstaBen Affleck přivezl svůj nový snímek Město do Itálie na benátský Mezinárodní filmový festival. Doprovázen hvězdou Rebeccou Hall, herec/režisér uvedl ve středu 8. září v Palazzo del Cinema premiéru svého nového filmu.

B. Affleck, R. Hall, J. Renner a J. Hamm z Města, Zdroj: WENN

Akce, nebo chcete-li premiéry, se zúčastnili i další z hlavních hrdinů filmu Jon Hamm a Jeremy Renner. Další městskou kráskou je Blake Livelyová. Ta se ale bohužel nemohla zúčastnit, neboť byla zaneprázdněna natáčením seriálu Gossip Girl v New Yorku.

Město (The Town) je příběhem zkušeného zločince Douga MacRaye, který se zamiloval do ženy, již on a jeho partneři vzali jako rukojmí při přepadení banky. MacRay má ovšem menší problém se zvláštním agentem FBI, který mu jde tak trochu po krku. K tomu všemu má Dougova a Claiřina romance potenciál neustále oba dva dostávat na nebezpečné, či dokonce smrtící cesty.

Toto kriminální drama s romantickými prvky vstoupí do kin po celé zemi 17. září 2010. Doufejme, že po jeho předchozích filmech, kde usedl na židli režiséra, nezklame ani tímto zdánlivě obehraným žánrem a že zaujme i zde, jako se mu už povedlo v Pearl Harbouru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na filmový festival v Benátkách dorazil i Ben Affleck se svým Městem. O čem bude jeho nový thriller?