Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Na festivalu Aerodrome Megadeth nezahrají, těšte se na Hentai Corporation

Redakce

Redakce

4. 6. 2014

Zpráva, která potěšila bezesporu nejednoho fanouška české zběsilé a kontroverzní kapely Hentai Corporation měla bohužel smutné pozadí. Na Aerodromu měla vystoupit skupina Megadeth, která však byla nucena zrušit část svého probíhajícího turné.

FOTO: Megadeth

Smutným důvodem bylo úmrtí bratra baskytaristy Davida Ellefsona, který podlehl rakovině. Na svých webových stránkách skupina slibuje návrat na pódia 20. června.

Do Prahy 17. června kromě tuzemských Hentai Cortoporation zavítají Avenged Sevenfold, Limp Bizkit, Rob Zombie a Powerman 5000.

Sami Hentai Corporation se nechali slyšet, že zahrají, jak nejlépe to umí a současně svým žargonem dodávají: „V souvislosti s touto zprávou bychom rádi vyzvali naše fanoušky, aby nebyli h***a a dorazili to před pódiem lehce zbordeliti, pokud budou na Aerodrómu přítomni. Máme v plánu jim za to opět v brzké době udělati radost pěkným klipieren, který budou moci posléze ukazovati vnoučatům. “

Že se jedná o kvalitní kapelu, která navzdory devítiletému působení vydala album teprve až na konci minulého roku, svědčí nejen velký počet fanoušků, ale také vysoké hodnocení hudebními kritiky. Videoklip Equilibristic Brides vyhrál první místo v anketě Žebřík a na internetu ho shlédlo více než půl milionu lidí.

Vstupenky můžete zakoupit v síti Eventim a Ticketportal, kde jsou rovněž k dostání lístky na červencový Aerodrom, kde se přestaví Metallica, Alice In Chains, Children Of Bodom a Kvelertak.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na festivalu Aerodrome Megadeth nezahrají, těšte se na Hentai Corporation