×
TOPZINE.cz

Na Fakultu biomedicínckého inženýrství ČVUT je stále možné podat přihlášku

biomedicinske-inzenyrstviNa druhou nejmladší fakultu Českého vysokého učení technického v Praze je možné si do 11. srpna podat přihlášku na tři nové obory: biomedicínskou informatiku, fyzioterapii a radiologického asistenta.

„V polovině června byly akreditační komisí schváleny tři nové tříleté bakalářské obory: Biomedicínská informatika, Fyzioterapie a Radiologický asistent. Poslední dva jmenované obory jsou akreditovány v rámci nového zdravotnického studijního programu Specializace ve zdravotnictví,“ píše se na internetových stránkách fakulty.

Fakulta biomedicínského inženýrství v Kladně, která byla založena před čtyřmi lety, je jedinou veřejnou vysokou školou ve Středočeském kraji. V současnosti zde studuje okolo 600 studentů v bakalářském, magisterském i doktorském studiu.

Biomedicínské inženýrství je interdisciplinární profesní a vědecký obor, který využívá a spojuje inženýrské, fyzikální, matematické i biologické zkušenosti a dovednosti pro řešení praktických otázek medicíny a různých dalších odvětví biologie, jako je ekologie, genetika, apod.

Více na www.fbmi.cvut.cz.

Zdroj foto: fbmi.cvut.czDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..