Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Na Electronic Beats 2014 přijedou Diamond Version, Moderat a Bonobo

Martin Peška

Martin Peška

28. 1. 2014

Festival Electronic Beats, který se uskuteční 28. března v pražském Divadle Archa představil své hvězdy. Jsou jimi Moderat, Bonobo a Diamond Version. Vstupenky budou k mání od pátku 31. ledna za 380 korun.

FOTO: Diamond Version

Diamond Version je společný projekt německých hudebníků Alva Noto a Byetone, spoluzakladatelů Raster Norton, a japonského umělce jménem Atsuhiro Ito. Zdroj: 4PRESS

Tahounem Electonic Beats se letos stává berlínské elektronické supertrio Moderat, britský producent a DJ Bonobo a německý projekt Diamond Version.

Informace o festivalu:
Vystoupí: Moderat, Bonobo, Diamond Version, DJ Felix!
Datum: pátek 28. března (začátek od 20:00)
Místo: Divadlo Archa (Na Poříčí 26, Praha 1)
Vstupenky: v předprodeji online za 380 korun.

V loňském roce pořadatelé festivalu přivezli českému publiku vůbec poprvé charismatickou Lanu Del Rey, a stačily jen tři hodiny od zahájení předprodeje a vstupenky byly vyprodané.

Letos organizátoři pustí do prodeje limitovaný počet lístků. „Ty si budou moci návštěvníci zakoupit počínaje osmou hodinou ranní v pátek 31. ledna prostřednictvím www.electronicbeats.net a mobilních aplikací Electronic Beats Video a Electronic Beats Radio za 380 korun, upřesnila mluvčí akce Martina Reková.

Festival Electronic Beats se v České republice odehrává každoročně od roku 2006, kdy odstartoval sérii hudebních vystoupení v pražském Veletržním paláci koncertem The Prodigy. Poté následovala například vystoupení kapel Underworld nebo The Orb. V roce 2011 se program poprvé konal v Divadle Archa.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na Electronic Beats 2014 přijedou Diamond Version, Moderat a Bonobo