×
TOPZINE.cz

Na desátém ročníku festivalu Sázavafest 2010 se uskuteční Latino Night

!Vstupenky!Letošní desátý ročník Sázavafestu bude pro návštěvníky více než atraktivní. Na oslavu kulatého jubilea si pořadatelé připravili hned několik novinek. Jednou z nich je Latino Night, díky které se tento multižánrový festival posune ještě o kus dál.

Flow Latino, Zdroj: flow-latino.net

Noc plná latinských rytmů je plánována na poslední festivalový den, tedy sobotu. Akce by měla propuknout ve 21 hodin 30 minut na jedné ze scén a fanoušci latinsko-americké hudby se mohou těšit hned na několik latinských rytmů. Pořadatelé slibují salsu, reggaeton, merengue nebo třeba latin house.

>>> Koupit vstupenky za 1 136 korun zde <<<

Nejočekávanější kapelou, která večer zahraje, je columbijská formace Flow Latino, jejíž členové Alvarez, Valenciz a DJ Latino se orientují na reggae. Díky specifickému způsobu prezentace tohoto žánru se kapela stala jednou z nejlepších reggaeton skupin ve Velké Británii.

Tanec i domácí DJ Kapucino

Dále se návštěvníci mohou těšit na taneční skupinu Rio Dance, která zpestří večer brazilskými tanci a barevnými kostýmy, nebo na latino drum v podání italské špičky tohoto žánru Alda Ferrary. Mezi účinkujícími samozřejmě nebude chybět ani našinec DJ Kapucino, zakladatel svérázného stylu czeggaeton, který je kombinací karibského reggaetonu a našeho jazyka. Doprovázet jej bude tanečnice A-force a DJ Beny.

Latino Night ovšem nebude zajímavá pouze pasivním poslechem neobvyklých žánrů. Pro návštěvníky je zde také možnost na vlastní kůži vyzkoušet kizombu, což je tanec a africký hudební styl, který vznikl v 80. letech v Angole a nyní zažívá obrovský boom u milovníků africké hudby po celém světě.

Lístky na festival Sázavafest jsou k dostání za 1 136 korun a koupit je můžete online zde.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..