Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Na desátém ročníku festivalu Sázavafest 2010 se uskuteční Latino Night

Redakce

Redakce

21. 7. 2010

!Vstupenky!Letošní desátý ročník Sázavafestu bude pro návštěvníky více než atraktivní. Na oslavu kulatého jubilea si pořadatelé připravili hned několik novinek. Jednou z nich je Latino Night, díky které se tento multižánrový festival posune ještě o kus dál.

Flow Latino, Zdroj: flow-latino.net

Noc plná latinských rytmů je plánována na poslední festivalový den, tedy sobotu. Akce by měla propuknout ve 21 hodin 30 minut na jedné ze scén a fanoušci latinsko-americké hudby se mohou těšit hned na několik latinských rytmů. Pořadatelé slibují salsu, reggaeton, merengue nebo třeba latin house.

>>> Koupit vstupenky za 1 136 korun zde <<<

Nejočekávanější kapelou, která večer zahraje, je columbijská formace Flow Latino, jejíž členové Alvarez, Valenciz a DJ Latino se orientují na reggae. Díky specifickému způsobu prezentace tohoto žánru se kapela stala jednou z nejlepších reggaeton skupin ve Velké Británii.

Tanec i domácí DJ Kapucino

Dále se návštěvníci mohou těšit na taneční skupinu Rio Dance, která zpestří večer brazilskými tanci a barevnými kostýmy, nebo na latino drum v podání italské špičky tohoto žánru Alda Ferrary. Mezi účinkujícími samozřejmě nebude chybět ani našinec DJ Kapucino, zakladatel svérázného stylu czeggaeton, který je kombinací karibského reggaetonu a našeho jazyka. Doprovázet jej bude tanečnice A-force a DJ Beny.

Latino Night ovšem nebude zajímavá pouze pasivním poslechem neobvyklých žánrů. Pro návštěvníky je zde také možnost na vlastní kůži vyzkoušet kizombu, což je tanec a africký hudební styl, který vznikl v 80. letech v Angole a nyní zažívá obrovský boom u milovníků africké hudby po celém světě.

Lístky na festival Sázavafest jsou k dostání za 1 136 korun a koupit je můžete online zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na desátém ročníku festivalu Sázavafest 2010 se uskuteční Latino Night