Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Na ČVUT hledají emaře!

Martin Peška

Martin Peška

12. 5. 2009

OBR: Návrh na plakátu, 3. místo obsadil Jan SlaninaBeánie, tradiční ceremonie přijímání a vítání studentů 1. ročníku univerzitního studia, sahá svým původem až do dob antického Řecka. Studenti Fakulty Architektury ČVUT budou slavit v pátek 15. května v prostorách pražského Meet Factory.

„Beánii pořádá a organizuje tradičně skupina studentů třetího ročníku FA ČVUT. Z administativních důvodů je celá akce zaštítěna neziskovou organizací Spolek posluchačů architektury a Fakultou architektury ČVUT,“ píší studenti na oficiálních stránkách akce.

V páteční večer rozduní Meet Factory kapely jako jsou instrumentální power-popové trio Sunflower Caravan, kytaroví Fake Tapes nebo crossoverová kapela Kruhová záležitost. Experimentální funky představí skupina Galantní jelen.

Jak organizátoři uvedli, nejde jen o prostou hudební akci, ale o další doplňující program. „Každoročně se vyhlašuje soutěž o nejlepší plakát, který následovně bude akci propagovat, a především ve studentech podpoří tvořivost a jejich výtvarný talent.“

Letošní ročník je pořádán s podtitulkem „hledá se emo“, takže každý, kdo přijde v „emo kostýmu“, bude mít vstup na akci zdarma. Vstupné jinak vyjde na 150 korun v předprodeji přímo na fakultě a nebo na 190 korun  na místě.

Line-up na www.beanie09.ic.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na ČVUT hledají emaře!