Na cenách MTV vystoupí Miley Cyrus, Katy Perry i The Killers

Předávání prestižních hudebních cen MTV EMA’s, které proběhne 10. listopadu v Amsterdamu, je očekáváno s obavami i napětím. Na slavnostním galavečeru totiž vystoupí známá provokatérka, zpěvačka Miley Cyrus.

FOTO: Katy Perry
Katy Perry. Zdroj: EMI

Její srpnové vystoupení na cenách MTV VMA’s skončilo pořádným pozdvižením, některými médii označovaným jako skandál roku. Svými tanečními kreacemi, které imitovaly kopulační pohyby, vyplazováním jazyka a svlečením do spodního prádla notně rozbouřila vody hudebního šoubyznysu.

Co můžeme od mladé rebelky čekat tentokrát? Že zřejmě nepůjde o fádní vystoupení, lze vyčíst již podle toho, jak se ke svému poslednímu skandálu vyjádřila v dokumentu Miley Cyrus: The Movement: „Chci se bavit a nezajímá mě, co tomu lidi řeknou. Udělám si to podle sebe.“

Timberlake boduje

Fanoušci se však v Amsterdamu můžou těšit i na další hvězdy. Mezi hudebními účinkujícími nebude chybět třeba Katy Perry nebo The Killers. Podobně tomu bude i u nominovaných osobností. Nejvíc nominací (5) získali Justin Timberlake a Macklemore & Ryan Lewis.

Čtyři sošky může získat Lady Gaga, Justin Bieber, Miley Cyrus a Robin Thicke. Taylor Swift, Bruno Mars, Green Day, Thirty Seconds to Mars, Daft Punk, Rudimental, Icona Pop a One Direction mají po třech. Mezi dalšími nominovanými jsou Rihanna, Katy Perry, Eminem, Jay Z, Bastille, Imagine Dragons, The Killers, Avicii, Calvin Harris.

Na cenách MTV vystoupí Miley Cyrus, Katy Perry i The Killers
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*