Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Na cenách MTV vystoupí Miley Cyrus, Katy Perry i The Killers

Redakce

Redakce

21. 10. 2013

Předávání prestižních hudebních cen MTV EMA’s, které proběhne 10. listopadu v Amsterdamu, je očekáváno s obavami i napětím. Na slavnostním galavečeru totiž vystoupí známá provokatérka, zpěvačka Miley Cyrus.

FOTO: Katy Perry

Katy Perry. Zdroj: EMI

Její srpnové vystoupení na cenách MTV VMA’s skončilo pořádným pozdvižením, některými médii označovaným jako skandál roku. Svými tanečními kreacemi, které imitovaly kopulační pohyby, vyplazováním jazyka a svlečením do spodního prádla notně rozbouřila vody hudebního šoubyznysu.

Co můžeme od mladé rebelky čekat tentokrát? Že zřejmě nepůjde o fádní vystoupení, lze vyčíst již podle toho, jak se ke svému poslednímu skandálu vyjádřila v dokumentu Miley Cyrus: The Movement: „Chci se bavit a nezajímá mě, co tomu lidi řeknou. Udělám si to podle sebe.“

Timberlake boduje

Fanoušci se však v Amsterdamu můžou těšit i na další hvězdy. Mezi hudebními účinkujícími nebude chybět třeba Katy Perry nebo The Killers. Podobně tomu bude i u nominovaných osobností. Nejvíc nominací (5) získali Justin Timberlake a Macklemore & Ryan Lewis.

Čtyři sošky může získat Lady Gaga, Justin Bieber, Miley Cyrus a Robin Thicke. Taylor Swift, Bruno Mars, Green Day, Thirty Seconds to Mars, Daft Punk, Rudimental, Icona Pop a One Direction mají po třech. Mezi dalšími nominovanými jsou Rihanna, Katy Perry, Eminem, Jay Z, Bastille, Imagine Dragons, The Killers, Avicii, Calvin Harris.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na cenách MTV vystoupí Miley Cyrus, Katy Perry i The Killers