Na afterparty SuperStar se už neplakalo. Noc ovládl smích, karikatury a helium

foto Martin Kurc!Fotogalerie!Pražský klub Hard Rock Café byl svědkem již páté afterparty po vyřazování ze soutěže SuperStar, ve kterém překvapivě vypadla i Alžběta Kolečkářová. Podívejte se na fotogalerii bavících se soutěžících.

foto Martin Kurc
Oslavenec Martin Kurc, Zdroj: Topzine.cz, foto: Eva Makovská

Po velmi napjatém soutěžním večeru, kdy byli tentokrát vyřazeni hned dva soutěžící, nebyl na afterparty čas na slzy. Všichni zúčastnění přišli již uvolnění a zvědaví, jaké zpestření večera je čeká. O odměnu za jejich skvělé pěvecké výkony se postaral karikaturista, který již čekal s připraveným malířským stojanem a na počkání maloval jeden portrét za druhým.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/2011_05_09_superstar_afterparty/]

Další hodně veselé rozptýlení přinesla spousta balónků nafouknutých heliem. Soutěžící (a nejen oni) se na ně postupně vrhali, nasávali jejich obsah a zkoušeli zpívat… Obzvlášť vydařený byl sbor finalistů hromadně zpívající Martinovi Kurcovi Happy Birthday k jeho narozeninám.

Zajímá vás, kdo a proč při patém finále SuperStar uronil slzy? Podívejte se na naší fotogalerii

Smáli jsme se všichni, neboť po dávce helia zněly jejich krásné hlasy jako sbor Šmoulů. Martin k narozeninám dostal ale i hodnotné dárky –  kromě dortu s motivem SuperStar i vstupenky na koncert svého oblíbeného Bryana Adamse a zdařilou karikaturu, na které je s ním i vypodobněný.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Eva Makovská
Pro Topzine pracuje od listopadu 2010 ale focení se neprofesionálně věnuje již řadu let. Během studia na střední škole navštěvovala fotokroužek se zaměřením na zpracování klasické fotografie.Před šesti lety začala fotit na digitální zrcadlovku, absolvovala několik kurzů a workshopů v Institutu digitální fotografie, příležitostně se účastní veřejných setkání a besed s profesionálními fotografy - jejich rady a zkušenosti doplňuje četbou knih a časopisů o fotografování. A samozřejmě fotí a fotí....

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*