Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Na afterparty SuperStar se už neplakalo. Noc ovládl smích, karikatury a helium

Redakce

Redakce

11. 5. 2011

foto Martin Kurc!Fotogalerie!Pražský klub Hard Rock Café byl svědkem již páté afterparty po vyřazování ze soutěže SuperStar, ve kterém překvapivě vypadla i Alžběta Kolečkářová. Podívejte se na fotogalerii bavících se soutěžících.

foto Martin Kurc

Oslavenec Martin Kurc, Zdroj: Topzine.cz, foto: Eva Makovská

Po velmi napjatém soutěžním večeru, kdy byli tentokrát vyřazeni hned dva soutěžící, nebyl na afterparty čas na slzy. Všichni zúčastnění přišli již uvolnění a zvědaví, jaké zpestření večera je čeká. O odměnu za jejich skvělé pěvecké výkony se postaral karikaturista, který již čekal s připraveným malířským stojanem a na počkání maloval jeden portrét za druhým.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/2011_05_09_superstar_afterparty/]

Další hodně veselé rozptýlení přinesla spousta balónků nafouknutých heliem. Soutěžící (a nejen oni) se na ně postupně vrhali, nasávali jejich obsah a zkoušeli zpívat… Obzvlášť vydařený byl sbor finalistů hromadně zpívající Martinovi Kurcovi Happy Birthday k jeho narozeninám.

Zajímá vás, kdo a proč při patém finále SuperStar uronil slzy? Podívejte se na naší fotogalerii

Smáli jsme se všichni, neboť po dávce helia zněly jejich krásné hlasy jako sbor Šmoulů. Martin k narozeninám dostal ale i hodnotné dárky –  kromě dortu s motivem SuperStar i vstupenky na koncert svého oblíbeného Bryana Adamse a zdařilou karikaturu, na které je s ním i vypodobněný.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na afterparty SuperStar se už neplakalo. Noc ovládl smích, karikatury a helium