Menu
TOPZINE.cz
Sport

Na Adrex Víkendu 2010 se milovníci sportu zaručeně nebudou nudit

Redakce

Redakce

30. 6. 2010

V autokempu Wilsonka na Dalešické přehradě se 9. – 11. července uskuteční sedmý ročník akce s názvem Adrex Víkend 2010. Jaký program si pro vás organizátoři přichystali?

Deep Water Solo, Zdroj: adrex.cz

Těšit se můžete na lezecké závody v Deep Water Sólu. Že nevíte, co to je? Pak vězte, že se jedná o nejištěné sólo lezení nad hladinou vody. Pokud se chcete zúčastnit této disciplíny, se kterou se můžete setkat především v přímořských destinacích, stačí vám jen plavky a lezečky. Lana a sedák můžete nechat doma, na Wilsonově skále na Dalešické přehradě je nebudete potřebovat. Pravidla jsou snadná – vyšplhat vyznačenou trasu co nejdál a v nejkratším možném čase. Termín: 10. července.

Milovníci freedivingu si také přijdou na své. Loni si tato disciplína odbyla na Adrex Víkendu svou premiéru, letos se tak představí podruhé. Soutěže se zúčastní začátečníci i zkušení freediveři.

Fanoušky biketrialu jistě potěší exhibice mistrů světa. Sport, při kterém závodníci překonávají na kole nejrůznější překážky, je jedním z taháků letošní akce.

Dalšími lákadly jsou lanovka z Wilsonovy skály do kempu Wilsonka, slack line, promítání a grilování. Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru a užijte si víkend ve sportovním duchu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na Adrex Víkendu 2010 se milovníci sportu zaručeně nebudou nudit