×
TOPZINE.cz

My Own Story se po odmlce pořádně rozjíždí

FOTO: My Own StoryPražská rocková formace My Own Story vydala ve středu 6. dubna singl This Is Me zároveň s druhým, nazvaným For The Memories. Připravované debutové album na sebe určitě nenechá dlouho čekat.

FOTO: My Own Story
My Own Story, Zdroj: Archiv kapely

Rockeři My Own Story neradi mrhají časem. Po dvouleté odmlce se ukázali v prosinci roku 2010 v pražském Futuru a vzhledem k úspěchu této akce bylo jasné, že nalezení kytaristy je prioritou číslo jedna. Ale ještě dřív, než konečně doplnili sestavu, začali nahrávat pod taktovkou Thoma z kapely Imodium. Jako malou ochutnávku připravili hned dva singly a avizují, že nadcházející album bude stát za to.

My Own Story – This Is Me

Kapela vznikla v roce 2007 a během dvou let odehrála téměř čtyřicet koncertů. Jejich bleskovému rozjezdu napomohlo především turné se skupinou Imodium. V létě 2009 ale nastaly krušné časy. Sólového kytaristu Martina Chobota vzala do svého bandu Ewa Farna a vlivem okolností zůstal z kapely pouze základ.

Následující období bylo ve znamení zkoušení nových lidí, kteří by do My Own Story zapadli po všech stránkách. Po téměř dvou letech je nyní sestava kompletní a její členové přímo dychtí po tom, jet zase na šňůru.

My Own Story – For The Memories

 

My Own Story to po odmlce pořádně rozjíždí

Pražská rocková formace My Own Story přišla ve středu 6.dubna 2011 se singlem This is me a vzápětí s druhým For the memories. Připravované debutové album na sebe určitě nenechá dlouho čekat.

Rockeři My Own Story neradi mrhají časem. Po dvouleté odmlce se ukázali v prosinci roku 2010 v pražském Futuru a vzhledem k úspěchu této akce bylo jasné, že nalezení kytaristy je prioritou číslo jedna. Ale ještě dřív, než konečně doplnili sestavu, začali nahrávat. Jako malou ochutnávku připravili hned dva singly a avizují, že nadcházející album bude stát za to.

Kapela vznikla v roce 2007 a během dvou let odehrála na téměř čtyřicet koncertů. Jejich bleskovému rozjezdu napomohlo především turné se skupinou Imodium. V létě 2009 ale nastaly krušné časy. Sólového kytaristu Martina Chobota vzala do svého bandu Ewa Farna a vlivem okolností zůstal z kapely pouze základ.

Následující období bylo ve znamení zkoušení nových lidí, kteří by do My Own Story zapadli po všech stránkách. Po téměř dvou letech je nyní sestava kompletní a její členové přímo dychtí po tom jet zase na šňůru. Nahrávání proběhlo pod taktovkou Thoma (Imodium).

Singly dle mého názoru znějí jako precizně povedený chytlavý melodický rock. Jestli bude album koncipováno v podobném duchu, určitě se budu těšit a rád se na ně přijdu podívat i naživo.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..