Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Muzikál ze střední nanovo?

Veronika Jílková

Veronika Jílková

20. 2. 2010

00030802

Nový film Walta Disneyho chce přenést publikum do podobné situace, jako tomu bylo v Muzikálu ze střední. Povede se mu to?

Walt Disney

Walt Disney

Walt Disney Pictures oznámil, že připravuje nový středoškolský film. Něco ve stylu High Shool Musical? Ale to tady už přece bylo! Recenze na třetí díl s názvem Maturitní ročník například film interpretovaly jako spojení Pokémonů a Pomády. Tak co Disney zase vymýšlí? Asi chce předvést, že on se nikoho nezalekne a fanoušků má víc než dost. A tak je tu nový film s názvem Prom.

Ačkoli se traduje, že to bude stylová hudební komedie pro mladé se Zacem Efronem a Vanessou Hudgens, pravda je jiná, není tomu tak. Příběh se totiž bude soustředit na skupinku dospívajících dětí, kteří se připravují na opravdu velký taneční výstup. Do dvou hlavních rolí budou obsazeni neznámí herci, takže se můžeme těšit na další mánii dvou disneyovských tvářiček.

Joe Nussbaum, který má zkušenosti s prací s mladými hvězdami, jako je například Amanda Bynes z filmu Královna ročníku, byl přizván k režírování. Scénář napsala Katie Wech. Produkce se bude obracet na Griffina a Justina Springera.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Muzikál ze střední nanovo?