Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Muži v černém 3 se pohnuli vpřed

Redakce

Redakce

30. 10. 2009

MIBSpisovatel Tropické bouře byl najat k napsání scénáře, zatímco se říká, že se  režisér Barry Sonnenfeld připojil k projektu.

MIB

Pokroku bylo dosaženo ve vývoji Men in Black 3 v podobě nové posily – spisovatele Etana Cohena. Hollywood Reporter na svém blogu oznámil, že jednoho ze scénáristů Tropické bouře se podařilo udržet v Sony picture k práci na scénáři poslední sci-fi komedie. THR tvrdí, že studio má v úmyslu pokračovat s výsadou top-série statusu s přídomkem Cohen. Poslední scénárista oznámil, že je zabrán v návrhu na třetí film. Ed Solomon napsal scénář pro první film série MIB, Robert Gordon a Barry Fanaro pro druhý.

Autor článku mimo jiné napsal, že Barry Sonnenfeld, režisér prvních dvou MIB, se připojil k projektu. Je ovšem nutné podotknout, že oficiální nabídka ještě nebyla dána. Velký otazník je také nad tím, zdali se budou do filmu, který by se měl začít natáčet na jaře 2010, chtít vrátit hvězdy Will Smith a Tommy Lee Jones.

Společnost Sony oznámila svůj plán vytvořit druhé vydání prvního vetřelčího hitu Muži v černém z roku 1997. Vydání se plánuje na 1. dubna 2010. Odhalení oznámil prezident Sony Worldwide Distribution Rory Bruer během prezentace Sony Pictures na shromáždění ShoWest v Las Vegas.

Etan Cohen napsal scénář k Tropické bouři spolu s hvězdou Benem Stillerem a kolegou pisálek Justinem Therouxem. Mezi jeho další díla patří Madagaskar 2:  Útěk do Afriky. V současné době pracuje na projektu komediálního filmu Sherlock Holmes. v hlavní roli se Sachou Baronem Cohenem a Willem Ferrellem.

Zdroj: http://www.aceshowbiz.com

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Muži v černém 3 se pohnuli vpřed