Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Muzeum erotiky v Paříži je plné bizarností. Zčervenají i ti nejotrlejší

Redakce

Redakce

21. 4. 2012

Procházíte se malebnými uličkami překrásné Paříže a už máte té romantiky až po krk? Co takhle něco ostřejšího? Vstupte do Muzea erotiky, kde se začervenají i ti nejotrlejší. Je plné obscénního umění a necudných překvapení.

Muzeum erotiky naleznete ve čtvrti zvané Piggale. Po cestě k muzeu budete míjet sex-shopy, vyhlášené nevěstince a kabaret Moulin Rouge. Už samotné výlohy muzea napovídají, že uvidíte věci nevídaného charakteru.

I nejotrlejší z vás se občas pozastaví nad nepřiměřeně dlouhými penisy, obřími vagínami a roztodivnými sexuálními praktikami. Muzeum má celkem neuvěřitelných sedm pater a v žádném z nich nezaváháte, že jste je vyšli.

Nadržení domorodci a multifunkční flétna

K prohlédnutí je zde k dispozici sbírka z Afriky, Asie a Latinské Ameriky. Můžete si rovněž ucelit představu, jaké kulty plodnosti primitivní národy vyznávaly. Určitě by vás ani nenapadlo, jakými sexuálními předměty, se mohly domorodé ženy ukájet.

Kromě různých sošek nadržených domorodců, kopulujících párů, plastik ňader, vagín a dřevěných penisů si zde můžete prohlédnout i obrazy, které nejčastěji ztvárňují skupinový sex. Mezi nejzajímavější exponáty se řadí ty, které se jeví multifunkčně. Například flétna ve tvaru penisu.

Návštěvník může mít místy dojem, že se vrátil časem do doby kamenné. Ve vitrínách totiž leží několik kamených modelů penisů rozmanitých velikostí. V některých patrech vám zpestření mohou rovněž poskytnout dobová porno videa. A že se opravdu o cenzurované krátké filmy nejedná.

Muzeum přináší přesně to, co návštěvníky láká. Umělecké skvosty, historii předmětů, vzrušení a zpestření. Jestli se někdy vydáte do Paříže, rozhodně toto muzeum nevynechejte. Pokud byste tam nezavítali, jako byste v Paříži ani nebyli.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Muzeum erotiky v Paříži je plné bizarností. Zčervenají i ti nejotrlejší