×
TOPZINE.cz

Muž znemožnil plavčíkům zachránit dceru. Ta se následně utopila

tonuti-topeni_se
tonuti-topeni_se, Zdroj: Shutterstock.com

Otec mladé dívky pocházející z Asie byl zadržen v Dubaji poté, co nechal svou dceru utopit v moři, protože nechtěl, aby ji zachránili plavčíci. Muž údajně tvrdil, že by jeho dvacetiletá dcera byla zneuctěna, kdyby se jí dotkli cizí muži. O případu informoval server emirates247.com.

tonuti-topeni_se
tonuti-topeni_se, Zdroj: Shutterstock.com

Muž na veřejné pláži bojoval se záchranáři, kterým se snažil zabránit v tom, aby se dostali do vody a zachránili jeho dceru, která se ocitla v potížích a volala o pomoc. Mladá žena se utopila.

„Na pláži byli dva záchranáři, kteří ihned spěchali dívce pomoci,“ uvedl jeden z místních policistů. „Dívčin otec byl vysoký a silný muž. Začal záchranáře tahat zpátky, snažil se je zastavit a choval se násilně. Řekl jim, že dává přednost tomu, aby byla jeho dcera mrtvá, než aby se jí dotkl cizí muž,“ dodal policista.

Incident vyvolal v Dubaji vlnu pobouření a zděšení. Otec dívky je nyní stíhán za to, že zavinil smrt své dcery. „Tento případ je jedním z těch, na které nemůžete zapomenout. Šokoval mě i mnoho dalších,“ uvedl dubajský policista.

Autor ČTK

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..