×
TOPZINE.cz

Muž masturboval s rybím žaludkem. Skončil v nemocnici

Muž masturboval s rybím žaludkem
Žaludek této ryby si muž vybral ke svému aktu

Muž, který zveřejnil na sociálních sítích průběh svého uspokojování za pomoci rybího žaludku, skončil v nemocnici. V sérii příspěvků prozradil anonymní masturbátor z Japonska svým odběratelům, že denně přichází do kontaktu s rybami a jednoho dne se prostě rozhodl, že připraví o nevinnost rybí žaludek.

Vše pečlivě zdokumentoval

Nikam nespěchal a celou svou přípravu krok po kroku svým fanouškům popsal. Rybí orgán pečlivě omyl a vydezinfikoval pomocí soli a ethanolu ještě předtím než o něj otřel svůj penis. Jednotlivé kroky nezapomněl doplnit o nezbytné fotografie. Na posledním obrázku je vidět, jak Japonec drží rybí žaludek tak, jako by to byla obyčejná rukavice. „Tak a teď sundám kalhoty…,“ říká popisek.

Čtěte také: Muži a psi žijící v okolí továrny na Viagru nemají problémy s potencí. Prý je látka ve vzduchu

Skončil v péči lékařů

Nicméně uspokojování nešlo zcela podle plánu. Později se svým fanouškům svěřil, že jeho následující kroky směřovaly do blízké nemocnice. Mužův penis byl totiž v jednom ohni. Od lékařů se dozvěděl smutnou diagnózu – zánět močové trubice – a domů si odnesl krabičku antibiotik. Podle všeho totiž od ryby chytil parazitickou infekci. Kromě polykání antibiotik si teď musí mazat penis speciální mastí, která má za úkol zklidnit nepříjemné pálení při močení.

I přes velmi nepříjemný zážitek se prý tento nepoučitelný milovník ryb těší, až zkusí masturbovat s mrtvou chobotnicí.

5/5 - (2 votes)
5/5 - (2 votes)


1 Komentář Muž masturboval s rybím žaludkem. Skončil v nemocnici

  1. Nic nového pod sluncem. Jestli si dobře vzpomínám, Troy McClure ze Simpsonů měl také úchylku na ryby – viz díl, kde si vzal Selmu Bouvierovou (Marginu sestru), protože mu manželství mělo pomoct v herecké kariéře.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..