Menu
TOPZINE.cz
Ze světa

Muž masturboval s rybím žaludkem. Skončil v nemocnici

Redakce

Redakce

7. 3. 2018

Muž, který zveřejnil na sociálních sítích průběh svého uspokojování za pomoci rybího žaludku, skončil v nemocnici. V sérii příspěvků prozradil anonymní masturbátor z Japonska svým odběratelům, že denně přichází do kontaktu s rybami a jednoho dne se prostě rozhodl, že připraví o nevinnost rybí žaludek.

Vše pečlivě zdokumentoval

Nikam nespěchal a celou svou přípravu krok po kroku svým fanouškům popsal. Rybí orgán pečlivě omyl a vydezinfikoval pomocí soli a ethanolu ještě předtím než o něj otřel svůj penis. Jednotlivé kroky nezapomněl doplnit o nezbytné fotografie. Na posledním obrázku je vidět, jak Japonec drží rybí žaludek tak, jako by to byla obyčejná rukavice. „Tak a teď sundám kalhoty…,“ říká popisek.

Čtěte také: Muži a psi žijící v okolí továrny na Viagru nemají problémy s potencí. Prý je látka ve vzduchu

Skončil v péči lékařů

Nicméně uspokojování nešlo zcela podle plánu. Později se svým fanouškům svěřil, že jeho následující kroky směřovaly do blízké nemocnice. Mužův penis byl totiž v jednom ohni. Od lékařů se dozvěděl smutnou diagnózu – zánět močové trubice – a domů si odnesl krabičku antibiotik. Podle všeho totiž od ryby chytil parazitickou infekci. Kromě polykání antibiotik si teď musí mazat penis speciální mastí, která má za úkol zklidnit nepříjemné pálení při močení.

I přes velmi nepříjemný zážitek se prý tento nepoučitelný milovník ryb těší, až zkusí masturbovat s mrtvou chobotnicí.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Muž masturboval s rybím žaludkem. Skončil v nemocnici