Menu
TOPZINE.cz
Divadlo

Musím pořád něco dělat, říká herečka Luba Skořepová

Redakce

Redakce

24. 12. 2011

FOTO: Luba SkořepováHerečka Luba Skořepová se na Vánoce chystá podobně jako většina z nás. Nakupuje dárky, cukroví sice nepeče, ale ví, kde koupí zaručeně nejchutnější.

Luba Skořepová na vánoční besídce s fanoušky Zdroj: Helena Váňová

Kromě předvánočních povinností ale stíhá ještě hraní v divadlech, psaní knihy a příležitostné besedy se svými fanoušky. „Musím pořád něco dělat,“ říká oblíbená herečka, „to je můj lék proti stárnutí!“

Topzine.cz strávil s Lubou Skořepovou odpoledne na vánoční besídce v obchodním centru Lihovar, kde herečka vyprávěla historky ze svého hereckého i soukromého života.

Během doby, kdy beseda v butiku Adorio probíhala, se na židlích vedle ní vystřídaly desítky hereččiných fanoušků. K příjemné atmosféře přispělo domácí cukroví majitelů butiku, i horký vánoční punč.

Luba Skořepová při vybíraní dárků

Herečka po skončení besedy prošla obchodním domem a vybírala dárky pro své blízké i pro sebe. K překvapení přítomných se nejvíc zdržela v butiku pro mnohem mladší generaci, než je sama. A vybírala opravdu slušivé modely. Jak je vidět, pro aktivní ženu není věk ničím omezujícím!

Aktuálně můžete Lubu Skořepovou vidět

Divadlo ABC- Cézar a Drana
Divadlo Rokoko – Holky z kalendáře
Stavovské divadlo – Revizor
Divadlo Broadway – Vánoční zázrak

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Musím pořád něco dělat, říká herečka Luba Skořepová