Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Music Club BBBC: Pařba na sto způsobů

Samcová Jana

Samcová Jana

20. 11. 2009

Parket BBBCChcete-li zažít noc plnou disko muziky, okořeněnou půlnočním překvapením, pak si do svého adresáře poznamenejte místo činu Starobylá 873, Praha 4 Háje. Zde se každý pátek a sobotu noc probouzí do odvázané party, kde ani jedny nohy nezůstanou v klidu.

Parket BBBC, Zdroj: bbbc.cz

Parket BBBC, Zdroj: bbbc.cz

Diskotéka BBBC, jež nedávno oslavila své třetí narozeniny, si na nedostatek party chtivých hostů rozhodně nemůže stěžovat. Za ta tři léta si vybudovala slušnou klientelu, která se sem týden co týden vrací a s sebou přináší nové a nové tváře. Aby ne. BBBC rozhodně neusíná na vavřínech a svým příznivcům má vždy co nabídnout. Relativně často organizuje vystoupení atraktivních hostů, mezi nimiž se už objevili například Michal David, Leoš Mareš, Lucie Vondráčková nebo Verona. Výjimkou nebývají ani DJ´s takových jmen, jakými je DJ Tráva nebo Chris Sadler.

Směsici celebrit klub BBBC prokládá svými vlastními show, které rozhodně nejsou jen lacinějšími náhražkami. Oblíbenými akcemi jsou zde stále populární travesti show a tématické party, jako například popcornová nebo pěnová. Popcorn party je skutečným bonbonkem a bývá neskutečným zážitkem. Už jen z vizuálního hlediska. Ve chvíli, kdy personál sype jeden pytel pražené kukuřice za druhým před obrovský větrák, skutečně máte pocit, že jste se ocitli na místě, kde se všichni zbláznili. Popcornovou bitvu si náramně užijete, ale při odchodu nejspíš budete iniciátora této akce proklínat. Vylovit kukuřici i ze spodního prádla dá mnohdy pořádně zabrat.

Pěnová party, Zdroj: bbbc.cz

Pěnová party, Zdroj: bbbc.cz

Pěnová party nezůstává pozadu. S až infantilní radostí se navzájem vyválíte v nekonečných kopcích bublinek, bude vám jedno, že jste mokří jak myši, že vám místo make-upu zbyla jen rozmazaná čmáranice, ale bude vám dobře na duši. Jen si doma nezapomeňte náhradní převlečení, nebo vás taxikář roznese na kopytech. A kdyby vám to bylo málo, připravte si kukadla na půlnoční striptýz nebo taneční vystoupení. Minimálně jako zpestření večera stojí tyto vsuvky za to.

A pár vychytávek pro vás chystají i barmani. Každý večer se nese ve jménu určité akce. Až se tedy rozhodnete vyrazit například na Tequila party, buďte připraveni na skutečnost, že Tequila za akční cenu poteče proudem. Není od věci si čas od času zjistit, na jaký program do BBBC ve skutečnosti jdete. Aneb kdo je připraven, není překvapen. A kdyby vám to pořád ještě bylo málo, můžete si to s partou rozdat v kuželkách. Bowlingové dráhy leží přímo vedle tanečního parketu. V BBBC je zkrátka o zábavu postaráno.

HODNOCENÍ: 4****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Music Club BBBC: Pařba na sto způsobů