Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Muse, Billy Talent, The Specials a další na FM4 Frequency

Redakce

Redakce

22. 3. 2010

!Vstupenky!Na rakouském festivalu FM4 Frequency, který se letos koná v městečku St. Pölten ve dnech 19. až 21. srpna, vystoupí letos i kapely jako Muse, Billy Talent, Muse, Die Toten Hosen, Fettes Brot, Jan Delay, NOFX, Bad Religion, The Specials, Skunk Anansie, Get Well Soon, Shout out Louds, Zoot Woman, Portugal The Man, Daisy dares you či The Asteroid Galaxy tour.

Billy Talent, zdroj: archiv

Billy Talent, Zdroj: archiv

Stejně jako v minulých ročnících, i letos bude na festivalu 6 různých scén a hrát se bude ve dne i v noci. Za tmy se představí například Paul Kalkbrenner, John Digweed, Major Lazer, Diplo, Turntablerocker, Tiefschwarz, Schlachthofbronx, Crazy Sonic, Joyce Muniz, Pola Riot, Wrede a mnoho dalších.

>>> Koupit vstupenky zde <<<

Ale to není všechno. Pořadatelé festivalu FM4 Frequency se rozhodli, že letošní ročník bude zaměřen na ochranu přírody a že k tomu povedou i návštěvníky. V novém prostoru s názvem Green Park chtějí vytvořit ekologickou zónu. „Hravou formou chceme naše návštěvníky motivovat, aby se aktivněji zapojili do třídění odpadu a nezanechávali po sobě tolik špíny jako obvykle. Motivovat chceme například i soutěžemi o různé věcné ceny,“ uvedl šéf festivalu Harry Jenner.

The YouTube ID of Xsp3_a-PMTw&feature=fvst is invalid.

Odpadky a nepořádek jsou při festivalech přetrvávajícími problémy, které se však například Rakousko a Německo snaží řešit. Návštěvník dostane při vstupu vlastní pytel, za který musí zaplatit zálohu. Pokud ho při odchodu odevzdá, minimálně z poloviny naplněný odpadky, zálohu mu vrátí.

Podívejte se na článek z koncertu Billy Talent v Praze a na recenzi desky Muse.

 

Vstupenky jsou v prodeji už nyní a koupit je můžete online zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Muse, Billy Talent, The Specials a další na FM4 Frequency