Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

MTV Movie Awards: Reese Witherspoon dostane stejnou cenu jako kdysi Godzilla

Redakce

Redakce

4. 6. 2011

FOTO: Reese WitherspoonHerečka, modelka, producentka a skladatelka Reese Witherspoon bude mít brzy na kontě další ocenění, tentokrát MTV Generation Award. Vedle Oscara, Zlatého glóbu a dalších cen jí tak tuto neděli přibude další. Právě v neděli se koná předávání MTV Movie Awards.

FOTO: Reese Witherspoon

Reese Witherspoon jako Elizabeth v komedii A co když je to pravda?, Zdroj: distributor filmu

Jak je všeobecně známo, Reese Witherspoon se řadí mezi nejlépe placené hollywoodské herečky. Sám předseda MTV Stephen Friedman ji označil za jednu z nejvšestrannějších a nejdokonalejších umělců své doby. Koneckonců její téměř dvacetiletá kariéra skýtá mnoho různých rolí, a to od nevzdělané vulgární puberťačky přes manželku Johnnyho Cashe až po blonďatou energickou právničku.

Dnes pětatřicetiletá herečka byla oceněna již mnohokrát, ovšem mezi jedny z nejprestižnějších cen patří Oscar za nejlepší herecký výkon v životopisném snímku Walk the Line za roli June Carter. Stejný film jí vynesl i první Zlatý glóbus.

Tuto neděli Witherspoon na poličce slávy přibude i parodická cena MTV Generation Award. Tou se pyšní například i herec Tom Cruise nebo Godzilla a Žvejkal ze Star Wars. Předávání cen MTV Movie Awards se bude konat v divadle Gibson Amphitheatre v Los Angeles, kde ho pořádá Jason Sudeikis (Šéfové na zabití). Pravidelně zde předávají ceny herci jako Ryan Reynolds, Blake Lively, Steve Carell, Shia LaBeouf, Patrick Dempsey nebo Cameron Diaz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

MTV Movie Awards: Reese Witherspoon dostane stejnou cenu jako kdysi Godzilla