Menu
TOPZINE.cz
Hudba

MTV Europe Music Awards udělí ceny poprvé v ČR. Vstupenky na galavečer v Praze jsou v prodeji

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

11. 9. 2010

!Vstupenky!Historie MTV Europe Music Awards (EMA) se datuje od roku 1994, kdy proběhlo vůbec první slavnostní udílení těchto cen. Na tehdejším předávání vystoupila zvučná jména, z nichž jmenujme například George Michaela, modelku Naomi Cambell nebo zpěváka Bona, tehdy obtěžkaného cenou nazvanou Free Your Mind.

Madrid, Zdroj: ema.mtv.tv

Madrid, Zdroj: ema.mtv.tv

Letos budou poprvé nominováni také čeští interpreti, a to v kategorii MTV BEST CZECH/SLOVAK ACT. Jména nominovaných se dozvíte až v pondělí 20. září, kdy budou uveřejněna na internetových stránkách ema.mtv.cz. Na těchto stránkách můžete svým hlasem podpořit své favority a rozhodnout tak o výsledku. Vítěz hlasování bude odtajněn 14. října na galavečeru v Praze v klubu SaSaZu. Vystoupí zde všichni nominovaní a večerem budou provázet známé tváře MTV.

>>> Koupit vstupenky na pražské předávání cen MTV zde. <<<

Vstupenky na tento koncert zprostředkovává síť TicketPro. Lístky jsou již v prodeji, jejich cena je 240 korun a koupit je můžete online zde. Je plánovaná i druhá vlna, která bude ale o sto korun dražší. K dostání jsou i VIP vstupenky v ceně 1 600 korun. Hlavní ceremoniál předávání světových cen proběhne 7. listopadu, tentokrát to bude ve španělském Madridu. Živý přenos můžete sledovat na lokální verzi MTV.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

MTV Europe Music Awards udělí ceny poprvé v ČR. Vstupenky na galavečer v Praze jsou v prodeji