Menu
TOPZINE.cz
Literatura

Mrtvý holky Miloše Urbana se představí v LiStOVáNí

Simona Köhlerová

Simona Köhlerová

22. 6. 2011

Urban podepisuje román lord MordPořadatelé a autoři LiStOVáNí mají ve zvyku vybírat ke scénickým zpracováním literární lahůdky roztodivných forem a chutí. Ve Vrdech u Čáslavi tentokrát servírují Urbanovy Mrtvý holky. Další pozvánky vás nasměrují na autorské čtení a autogramiádu.

Urban podepisuje román lord Mord

Ze křtu knihy Lord Mord, Zdroj: soukromý archiv Miloše Urbana

V podkrovních prostorách kavárny U Notáře (Sázavská 430/1, Havlíčkův Brod) se ve čtvrtek 23. června 2011 v 19 hodin koná autorské čtení Miroslava Skačániho. Nechte se překvapit, jaké úryvky si pro vás připravil tento slovensko český spisovatel, který je v civilním životě psychiatrem. Skačáni píše povídky i romány a tematicky se zaměřuje na historii a detektivní příběhy z prostředí jeho povolání.

Komorní scénické čtení

Mrtvý holky se vám představí v rámci projektu scénických čtení LiStOVáNí. Čtení podle předlohy deseti povídek Miloše Urbana se koná 27. června od 20 hodin v prostorách Kulturního domu obce Vrdy (Smetanovo náměstí 294). Těšit se můžete na výkony Věry Hollé a Pavla Oubrama.

Autogramiáda protagonistů nové hudební komedie V peřině se koná 29. června od 17 hodin v brněnské Galerii Vaňkova. V peřině je první český film kompletně vytvořený ve 3D. Setkat se budete moci například s Arnoštem Goldflamem, Miroslavem Adamcem, Nicol Moravcovou a Annou Stropnickou. Celá akce se koná u příležitosti knižního vydání filmové předlohy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mrtvý holky Miloše Urbana se představí v LiStOVáNí