×
TOPZINE.cz

Mr. Big nahráli reunionovou desku a vystoupí na festivalu Noc plná hvězd

FOTO: Mr. BigHardrockovou scénou nyní otřásá reunion pánů Erica Martina, Paula Gilberta, Billyho Sheehana a Pata Torpeyho, kteří znovu oživili svou skupinu Mr. Big. S tou po více než čtrnácti letech a v této původní sestavě nahráli album, jež vyšlo v lednu tohoto roku a nese název What If…

FOTO: Mr. Big
Kapela Mr. Big Zdroj: archiv

Ze znovuzrození kapely jsou nadšení nejen hudebníci, kteří, jak sami konstatují, se v myšlenkách vrací do svého mládí a cítí se jako by jej prožívali znovu, ale i fanoušci kupující nahrávku jako smyslů zbavení. Dokládají to i poměrně vysoké příčky umístění ve světových hitparádách.

Vstupenky na Noc plnou hvězd, kde Mr. Big vystoupí, můžete koupit online zde

Ráz alba nám předesílal pilotní singl Undertow doprovázený klipem a nyní se můžeme kochat i druhým videem. Tentokrát k baladě All The Way Up. Oba videoklipy jsou součástí DVD, které je k mání společně s deskou What If… ve speciální digipackové edici, zahrnující rovněž i momenty z natáčení alba, několik rozhovorů a záběry ze zákulisí.

Kapela se chystá i na koncertní šňůru k podpoře nové desky, která nemine ani Českou republiku, a to 25. června na festivalu Noc plná hvězd v Třinci.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..