Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Motörhead zahrají v Brněnském Veledromu

Redakce

Redakce

26. 2. 2009

Hardrocková legenda Motörhead zavítá 4. července 2009 do brněnského Velodromu v rámci svého turné k nové desce „Motörizer“, které je už v pořadí čtyřiadvacátým albem těchto rockových veteránů.

„Motörhead v Brně si žádný fanoušek nesmí nechat ujít! Jde o jednu z nejrespektovanějších rockových kapel na světě, která v roce 2005 získala Grammy za nejlepší metalovou kapelu,“ řekla pro Topzine.cz Bára Pavlicová.

Na novém albu najdete jedenáct zbrusu nových songů. Jeho producentem je

Cameron Webb, který se podílel i na vzniku dvou předešlých CD kapely. Většina desky byla nahrána ve studiu 606 v Los Angeles u zpěváka Dave Grohla z Foo Fighters. Motörhead absolvovali americké turné společně s Heaven & Hell nebo Judas Priest.

Frontmanem  Motörhead je energický Lemmy Kilmister. „Charisma a svérázná pódiová exhibice Lemmyho, která je pro koncerty kapely typická, rozproudí krev v žilách i mrtvému,“ dodala Pavlincová.

Mezi fanoušky této kapely se řadí i muzikanti jako je Dave Grohl, Ozzy Osbourne, The Ramones, Guns N´ Roses nebo Metallica. Vstupenky lze zakoupit na adrese www.ticketpro.cz od 790,- korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Motörhead zahrají v Brněnském Veledromu