Morrissey se označuje za humasexuála. Přitahují ho prý všichni

Britský zpěvák Morrissey ve své autobiografii vynalezl nové slovo- Označil se za humasexuála, tedy člověka, kterého přitahují všichni lidé.

FOTO: Morrissey
Zpěvák Morrissey se dal na literaturu. Reprofoto: Youtube.com

Bývalý frontman alternativně-rockové formace The Smiths letos vydal vlastní životopis, nazvaný prostě Autobiography. Hodně prostoru v něm věnuje svému osobnímu životu. Zpěvák, většinou označovaný za gaye, v knize obohatil terminologii o vymyšlené slovo humasexuál, které ho prý vystihuje lépe než homosexuál.

„Nejsem homosexuál. Přesně řečeno jsem humasexuál. Přitahují mě zkrátka všechny lidské bytosti, ne jen jedno konkrétní pohlaví – ale samozřejmě takových lidí, kteří se mi líbí, není mnoho,“ vysvětluje zpěvák, známý typickým účesem s vlnou nad čelem.

Úvahy o otcovství

V knize čtyřiapadesátiletý Morrissey otevřeně popisuje, že o děvčata nikdy nejevil zájem, ale potkalo ho podobné dilema jako řadu homosexuálů – přál by si mít děti. Napůl vážně prohlásil, že v současné době zvažuje, že by si dítě pořídil s dlouholetou blízkou přítelkyní Tinou Dehghani. „Přemýšlíme, že bychom si pořídili miniaturní ukňouranou příšerku,“ komentuje to svérázný vokalista.

Morrissey se proslavil v osmdesátých letech jako zpěvák manchesterských The Smiths. Po rozpadu kapely se vydal na úspěšnou sólovou dráhu. Kromě drbů ze svého osobního života letos fanoušky potěšil třemi novými tracky People Are the Same Everywhere, Action Is My Middle Name a The Kid’s a Looker, které pocházejí ze živé nahrávky z roku 2011 a vyšly letos v dubnu.

Morrissey se označuje za humasexuála. Přitahují ho prý všichni
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*