Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Monika Bagárová vypadla v šestém finále Česko Slovenské SuperStar!

Gabriela Honková

Gabriela Honková

1. 12. 2009

Z pěti finalistů po šestém vyřazování zůstali pouze čtyři nejlepší. Na začátku opět proběhla rekapitulace výkonů z předešlého večera. Zazněl i nejdelší rozhovor Adély s Palem Haberou (Ano, ne, Ano , ne, Ano , ne). Znovu jsme v rekapitulaci mohli vidět výkony finalistů i skok Šmajdy do publika, vyjádření poroty či zpívající Adélu.

I když začátek byl vcelku optimistický, muselo se přejít k rozhodnutí a vyřazení dalšího finalisty ze soutěže. Výkony všech už jsou skoro na profesionální úrovni, a tak je těžké z odborného hlediska tipovat, kdo by mohl vypadnout. Tuto funkci naše oblíbená čtveřice porotců však musí splnit, a proto zmíníme i hodnocení porotců. Koho by vyřadili?

Ondřej Hejma: „Jeden z nejkrásnějších hlasů, ale musím říct jméno Monika Bagárová.“
Dara Rolins: „Já stále nevím, nikdo takový není. Nebudu to zdržovat, Dominika Stará.“
Marta Jandová: „V semifinále holky válcovaly kluky a ve finále se to obrátilo, bohužel si musím vybrat Moniku Bagárovou.“
Pavol Habera: „Já mám důvod, protože ostatní zasvítili víckrát, a je to Monika Bagárová.“

Dominiku Starou si k sobě zavolali jako první. Dominika čekala, že ji porota označí na vypadnutí. A když tak všechno krásně čeká, poslali ji do čekárny. Martina Chodúra, který Daru moc nebavil v posledním kole, poslali taky do čekárny, Miro Šmajda naopak u poroty zazářil a proto postoupil.

Netradičně čekárnu hned zase zavolali zpátky a Martin Chodúr i Dominika Stará postuoupili. Na vypadnutí opět stáli vedle sebe Monika Bagárová a Jan Bendig. Leoš Mareš vyhlásil, kdo soutěž opustí. Jedinečný hlas, ale kupodivu se na vypadnutí s diváky shodla i porota. V šestém finálovém kole opustila soutěž Monika Bagárová.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Monika Bagárová vypadla v šestém finále Česko Slovenské SuperStar!