Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Monika Bagárová a Jan Bendig si spolu střihnou duet

Redakce

Redakce

29. 3. 2010

Monika-BagarovaV dětství zkušená jazzmanka, rodačka z Brna a finalistka soutěže Česko-Slovenská SuperStar. To všechno a ještě víc je nadějná R’n’B zpěvačka Monika Bagárová. Do povědomí široké veřejnosti se dostala především díky úspěchu v SuperStar, kde skončila na pátém místě a stala se nejúspěšnější zpěvačkou této soutěže z Česka.

Zdroj: archiv

Monika Bagárová, Zdroj: archiv

Teprve patnáctiletá Monika Bagárová se rozhodně nechystá po opuštění soutěže upadnout v zapomnění. Naopak plánuje vydání desky v rytmech R’n’B, všemi dlouho očekávaný duet s Janem Bendigem, ale i řadu doprovodných aktivit v rámci charitativního turné ve spojení s La Sophií Yvetty Blanarovičové.

Už v sedmi letech Monika učarovala posluchačům brněnské jazzové scény svým talentem a první větší zkušenost získala v devíti letech na festivalu Gypsy Celebration. Dále účinkovala v pořadu Noc s Andělem a také s jazzovým triem na promoakci JazzFestu Brno.

Zdroj: archiv

Monika Bagárová, Zdroj: archiv

Monika má tedy již dlouholeté hudební zkušenosti. Tu a tam hostovala v jazzfunkové kapele Connection, spolu s Erikou Fečovou si zazpívala ve skupině Navigators a oslovena byla dokonce i známým bigbandem B-Side Band, se kterým koncertovala už před Superstar.

V březnu se Monika Bagárová připojí k charitativnímu turné s názvem Otevření ligy malé kopané pro DD organizovaného pro děti z domovů Jihomoravského kraje. Během svého programu na charitativní akci Monika zazpívá a uspořádá autogramiádu. Potěší děti z domovů v Brně, Praze i Středočeském kraji.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Monika Bagárová a Jan Bendig si spolu střihnou duet