Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Molo 22: Nakrmte své děti o víkendu zdarma!

Redakce

Redakce

2. 3. 2010

Molo-perexMnoho akcí a slev, pořádání oslav a večírků, spousta dobrého jídla a příjemný personál, takhle by se dala restaurace Molo 22 shrnout. Je však škoda zmínit tak zajímavé místo pouze jednou větou…

Zdroj: www.molo22.cz

Zdroj: molo22.cz

Molo je oblíbená restaurace v pražských Holešovicích. Není umístěna přímo v podzemí, ale zajímavé je, že okna jsou až téměř u stropu, takže si připadáte trochu jako v ponorce, čemuž napomáhá i výzdoba. Za názvem Molo 22 nehledejte nic zvláštního. V blízkosti se nachází přístav, tak proto Molo, a 22 je číslo popisné.

Můžete si vybrat, jestli se posadíte do kuřácké či nekuřácké části. Tato restaurace se může chlubit zejména dobrým jídlem, a proto doporučuji jít sem radši s prázdným žaludkem, aby se do vás všechno to kuchařovo kulinářské umění vešlo. Mimo klasických jídel typických snad pro každou restauraci najdete v menu i speciality z kachního masa, nejzajímavěji zní asi Thajské žluté curry z kachních prsou, což jsou ostré kousky kachních prsou se zeleninou, kokosovým mlékem a žlutou curry pastou, podávané s jasmínovou rýží.

Zdroj: www.molo22.cz

Zdroj: molo22.cz

Dostanete také zvláštní menu napsané přesně pro děti, takže vaše ratolesti nemusí jíst žádné maso a polévku, ale masíčko a polívčičku.

Nápojový lístek nabízí nespočet alko i nealko nápojů, přičemž dva z nich rozhodně stojí za zmínku. Tím prvním je točená malinovka a tím druhým je rakouská bylinková limonáda Almdudler.

Molo nabízí spoustu slev a výhod. Při první návštěvě vám obsluha vystaví kartičku, na kterou vám za každý oběd z poledního menu připočte jeden bod. Za pět bodů dostanete zdarma kávu nebo vodu a každý patnáctý oběd máte zdarma. A pokud přijdete o víkendu celá rodina, za oběd  pro děti nemusíte platit. Podobných akcí probíhá v Molu více, stačí sledovat jejich stránky, které jsou pravidelně aktualizovány.

www.molo22.cz
ADRESA: U Průhonu 22, Praha 7 – Holešovice
OTEVÍRACÍ DOBA:
Po – Čt: 8:00 – 24:00
Pá: 8:00 – 1:00
So: 10:00 – 24:00
Ne: 10:00 – 23:00
HODNOCENÍ: 5*****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Molo 22: Nakrmte své děti o víkendu zdarma!