×
TOPZINE.cz

Video: Moje máma na facebooku není. A ta vaše?

Megalomanské dílo Marka Zuckerberga, které se skloňuje ve všech pádech v jakékoli všední situaci, pije krev i drsným rockerům, a to hlavně v případě, když si je přidá do přátel jejich máma. Řeč je o sociální síti Facebook, kterou používá už více než půl miliardy obyvatel zeměkoule, a parodii Moje máma na Facebooku – v originálním znění My Mom’s On Facebook – kterou se proslavila losangelská čtyřka komediantů.

Back Of The Class
Projekt Back Of The Class, Zdroj: backoftheclass.net

Poslední desetiletí světu přineslo boom v podobě sociálních sítí, jejichž používání se stalo neodmyslitelnou součástí běžného dne (ne)obyčejných lidí. Mezi dobrou řádkou těch českým občanům málo známých vyčnívá fenomén Facebook.

Snad neexistuje nikdo, kdo by nikdy nezaznamenal hovor týkající se toho, kdo je s kým ve vztahu, kdo má nové fotky a kolikrát svému ex špehoval profil. Virtuální život pohltil všechny vrstvy společnosti; od teenagerů až po jejich rodiče, kteří chtějí mít přehled o životě svých ratolestí. Psaní deníčků už vyšlo z módy.

Moje máma je na Facebooku a špehuje mi profil

Právě ze zoufalých teenagerů, kterým profil stalkují jejich milí bližní, si utahuje parodie od losangelské čtveřice komediantů, kteří si říkají Back of the Class. Vyoblékaní pánové podle vzoru rockových kapel ze 70. let stvořili chytlavou píseň, za kterou by se nestyděli ani Led Zeppelin v době největší slávy.

Pokud máte se svými rodiči stejný problém jako hlavní hrdina tohoto videa, kterého na serveru youtube zhlédlo už více než milion uživatelů, připravte se na pořádný, vtipně podbarvený, rockový odvaz se vším, co k němu patří. Kytarové riffy, rozzlobené bicí, vycvičený chraplák a atmosféra 70. let na vás budou z tohohle klipu přímo dýchat.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..