Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Módní styl Charlie Straight: Od krátkých kalhot po džínovou bundu

Linda Machová

Linda Machová

3. 1. 2013

Kapela Charlie Straight má čtyři členy, a to samé kluky. Jak jsou na tom, co se módy týče? Podívejte se nejenom na Albertovy krátké kalhoty.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/charlie-straight-prinaseji-na-ceskou-scenu-britskou-svezest/]

Všichni členové kapely jsou mladí a v módě se zaručeně vyznají. S výběrem oblečení při natáčení videoklipů a živých vystoupení v televizi jim pomáhá stylista Dušan Bebčák.

Kluci si s módou umějí poradit, ale i přesto jim nejde jen o to, co je zrovna v kurzu, ale o to, v čem se cítí nejlépe. „Módou bych chtěl jen zdůraznit myšlenku nebo pocit, který je v hudbě Charlie Straight,“ uvedl frontman kapely Albert Černý v jednom rozhovoru. Své oblečení jen tak ráno nevytahují ze skříně, ale snaží se jím něco sdělit. To, že o stylu něco vědí, prozrazuje samotný nápad navoněného obalu CD. Nové album Someone With a Slow Heartbeat je doplněno o vůni Kenzo Homme Sport, která se otevírá výraznými svěžími tóny máty, citrónu a grapefruitu.

Barevné a krátké kalhoty

Albertův cit pro módu je zřejmý na první pohled. Je jasné, že v obchodech jen tak nebloudí od jednoho stojanu k druhému a nebere na sebe každý kousek, který mu padne pod ruku. Poznáte ho podle barevných nebo krátkých kalhot, kterým zcela propadl. Rád je kombinuje s košilemi bez límce, kterých není nikdy dost, nebo tričky s výstřihem do V. Častokrát sáhne po džinové bundě a kovbojských botách. Zhlédl se snad ve filmu Pelíšky, kdy takové boty dostal Elien od rodičů z Ameriky? Můžeme ho potkat v obchodech, jako je H&M, Topshop, Zara a Drykorn. Z řady doplňků jsou to zejména hnědé pásky, tašky a parfémy.

Vycházejí z toho, co nosí v civilu

Kluci nedělají rozdíly mezi tím, co nosí na koncerty nebo když si někam vyrazí. Ani ve videoklipech a jiných akcích se jejich oblečení neliší. S jejich stylistou Dušanem Bebčákem si skvěle padli. Je vidět, že pan Bebčák rozhodně ví, co členům této kapely sluší a v čem se cítí dobře.

Co s sebou na cesty?

Charlie Straight společně hodně cestují čemuž nasvědčuje i fakt, že videoklip k písni School Beauty Queen, na kterém se podílel Yemi A.D., je natočený v New Yorku. Říkají, že nejlepší je mít pořádně velký kufr a v něm dost volného místa na nové věci, které koupíte v zahraničí. Tam seženete oblečení levněji a navíc i kousky, které u nás nejsou k dostání. Albert si s sebou místo několika párů bot bere spoustu barevných ponožek, které dokážou celý styl doladit.

Pánové, zkuste dát módě také šanci

Stále větší část lidí o Albertovi Černém tvrdí, že je gay, a podkládají to faktem, že se tak obléká. My však musíme toto tvrzení popřít. Jak sám uvedl, módou chce vyjádřit určitou myšlenku. Muži v Čechách módu stále sabotují. Pánové, sandály nebo crocsy s ponožkami už dávno neletí. Naopak Albertův cit pro módu chválíme!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Módní styl Charlie Straight: Od krátkých kalhot po džínovou bundu