×
TOPZINE.cz

Módní show Evy Kavkové zahájily topy, tuniky a halenky lehce obepínající tělo a odhalující ramena

Začátkem června 2009 se v prostorách luxusní restaurace Luna di Notte v Praze konala premiéra módní show Evy Kavkové. Na přehlídku zavítali i zástupci italské Prady a české osobnosti z oblasti módy.

Dámskou kolekcí jaro/léto 2009 skládající se z 25 modelů provázel sympatický Miroslav Šimůnek. Přehlídka byla rozdělena na tři, volně do sebe přecházející, části. První část zahájily topy, tuniky a halenky lehce obepínající tělo a odhalující ramena. Druhá část byla rezervována šatům rozličných délek určeným pro denní nošení. Krátké délky nad kolena byly převážně áčkového střihu, který lichotí každé postavě. Dlouhé šaty s délkou ke kotníkům, převážně obepínajícího střihu, s pomocí vzdušných, splývavých materiálů dávaly vyniknout ženské siluetě. Závěrečná část byla vyhrazena večerním a společenským šatům, pro něž byly příznačné lesklé materiály a délka ke kotníkům.

S barvami módní návrhářka Eva Kavková příliš neexperimentuje, ostatně jednoduchost provází i střihy modelů, které v sobě nesou rafinované detaily. Z barevné palety si návrhářka pro tuto přehlídku vybrala pastelové barvy s převládajícími odstíny růžové a červené. Objevily se ale i v malé míře zvířecí potisky, které už několikátou sezónu stále sem tam probleskují přehlídkovými moly. Materiály Eva Kavková přivezla z Itálie, Berlína a Dubaje, což kolekci dodalo exotický nádech. Celá kolekce je určená ženám, které vyznávají jednoduchost se skrytou rafinovaností.

Obchod Evy Kavkové je možné navštívit na adrese Pařížská 5, Praha 1, kde lze její tvorbu zakoupit. Klientky, vyznávající oděvy šité na míru, uvítají otevření show roomu v Dlouhé 16 na Praze 1.

Více informací o návrhářce na evakavkova.comDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..