Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Módní prohřešky mužů: Pět tipů na to, co si v létě raději nebrat

Redakce

Redakce

21. 6. 2012

Tohle doma nezkoušejte. Následujících pět věcí jsou na černé listině nevkusného oblečení, které v létě na sebe rozhodně neberte.

FOTO: V létě zapomeň na kombinaci sandálů a ponožek

Zdroj: sxc.hu

 

Kraťasy pod kolena

Jsou jednoznačně out! Odstrašujícím příkladem pro vás můžou být ruští turisté na Václavském náměstí. Správná délka kraťasů je zhruba pět centimetrů nad koleny. Rozhodně k nim však neberte vysoké ponožky a sáhněte po kotníkových.

Sportovní tenisky

FOTO: sportovní tenisky patří pouze do tělocvičny

Zdroj: sxc.hu

Sportovní tenisky patří pouze do tělocvičny. Je málo věcí, které můžou jinak normální letní outfit tak zkazit. Možná si myslíš, že holkám přijdou sportovci sexy. Ano, ale pouze a jenom ti, co vydělávají několik milionů ročně. Sportovními teniskami zapůsobíš leda na Borise v tělocvičně.

Nátělník

Místo něj raději zvol klasické tričko s krátkým rukávem. Nátělník působí lacině na mužích i na ženách. Obléct ho můžeš pouze tehdy, kdy chceš odhalit nové tetování na paži, které sis nechal vytetovat ve vězení.

Ponožky do sandálů

FOTO: pantofle v létě noste výhradně bez ponožek

Zdroj: sxc.hu

Jsou asi nejrozšířenějším módním prohřeškem v Česku. A to se týká každé generace. Pánové, sandále noste výhradně bez ponožek. Pokud se obáváte, že vám bude zima, obujte raději kecky.

Kolínská

FOTO: v létě to s kolínskou nepřeháněj

Zdroj: sxc.hu

Je bez pochyby fajn, když muž voní. Vyhněte se však přílišné dávce kolínské, jinak způsobíte mnohým lidem ve svém okolí astmatický záchvat. V tomto případě rozhodně platí všeho s mírou!

I přes to, že jsou zmíněné kousky na módním pekelném listě, se s nimi až podezřele často setkáte v českých ulicích. Proto hlásejte slovo módní a rozšiřujte ho mezi své přátele.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Módní prohřešky mužů: Pět tipů na to, co si v létě raději nebrat