Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Módní hodinky Ice-Watch jsou v Čechách!

Do České republiky dorazila nová značka módních hodinek – Ice-Watch! Zábavné, trendy a cenově dostupné hodinky vytvořené pro všechny lidi na světě. Podívejte se s námi, jak vypadají! A jaké bylo slavnostní představení této značky při příležitosti vstupu na český trh, které proběhlo v Jazz Dock klubu za přítomnosti známých osobností?

Hodinky Ice-Watch, Zdroj: archiv accedogroup.com

Belgická značka módních hodinek Ice-Watch je na světovém trhu populárních hodinek teprve tři roky, ovšem už se prodírá do popředí. Od svého zrodu zaznamenala raketový vzestup a prodává se již v 59 zemích světa.

Za značkou Ice-Watch, jejíž kořeny sahají do belgického Bastogne, stojí muž jménem Jean-Pierre Lutgen (44), který v roce 2007 podlehl své vášni a vytvořil Ice-Watch. „Prvních pár měsíců bylo těžkých, protože jsme museli všechno vybudovat, včetně obchodní sítě, výroby a financování,“ vzpomíná Lutgen.

M. Skřivánková, J.P. Lutgen, DJ Elite, Zdroj: archiv accedogroup.com

Expanze této značky pramení z promyšlené strategie. „Ta je založená na třech pilířích, a to nízkých cenách, začínajících na 59 eurech (kolem 1550 Kč), ovšem bez újmy na kvalitě; široké paletě barev; a důvěře, že lidé si vymění hodinky podle toho, co právě dělají. Lidé si vlastně mohou měnit hodinky, jako si mění oblečení nebo mobilní telefon,“ uvádí Lutgen.

Hodinky Ice-Watch se prodávají v trendy modelech, velikostech pro muže i ženy a ve všech možných barvách. Také se nabízejí různé varianty náramků – pásek se silikonovou texturou, kožený náramek či plastový. Nabídka hodinek čítá širokou škálu kolekcí – např. oblíbená Sili, klasická Chrono, luxusní s křišťály od Swarovskiho nebo zářivá Neon. Při nákupu obdržíte i originální vtipnou krabičku.

Ice-Watch hodinky můžete vidět v různých módních časopisech, na rukách hvězd, jako je například Paris Hilton, a dokonce i ve videoklipu – DJ David Guetta má tyto hodinky ve „One Love“.

Hodinky Ice-Watch, Zdroj: archív accedogroup.com

U nás byla značka Ice-Watch slavnostně představena 15. června v klubu Jazz Dock, kde oficiálně oznámila svůj vstup na český trh. Stalo se tak za účasti zakladatele značky Jean Pierra Lutgena a dalších významných hostů – nechyběla herečka Zlata Adamovská, moderátorka TV Óčko Marcela Skřivánková a jedna z nejúspěšnějších českých DJane – DJ Elite, vlastním jménem Ester Křížková, která byla současně představena jako oficiální tvář značky pro ČR.

Zlata Adamovská s Ice-Watch hodinkami, Zdroj: archív accedogroup.com

V závěru akce byly hodinky Ice-Watch představeny prostřednictvím fashion dance show ve speciální choreografii Matěje Kubce a jeho taneční formace Justincredible Team. Na trh ČR, Slovenska a Polska přiváží hodinky Ice-Watch společnost Trend Around, s.r.o. U nás jsou k dostání od června, seznam výhradních distributorů a další zajímavé informace ze světa módních hodinek Ice-Watch naleznete na stránkách www.ice-watch.cz.

Justincredible Team, Ice-Watch dance show, Zdroj: archív accedogroup.com

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Módní hodinky Ice-Watch jsou v Čechách!