Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Módní bloggerka Sandra: Potřebuju nové boty!

FOTO: Bloggerka BooSandra se narodila v Sarajevu, ale v Čechách žije skoro celý život. Říká, že miluje Miku, cestování, potápění a boty na vysokém klínu, které na jejím blogu Boo needs new shoes hrají hlavní roli.

FOTO: Bloggerka Boo

Boo má cit pro módu, Zdroj: archiv Boo

Jak dlouho bloguješ?

Bloguji od května 2010, i když od srpna do února jsem měla pauzu kvůli škole a podobně.

Co tě vedlo k tomu založit si blog?

Původně mi to poradili lidé na jednom diskuzním serveru, kterým se líbilo mé oblečení. Navíc když člověk bloguje, snáze se dá do řeči s ostatními bloggery a k tomu získává pozvání na zajímavé akce, popřípadě ho oslovují novináři.

Máš vysokou sledovanost a spoustu followerů, čím si myslíš, že jsi tak zajímavá?

Snažím se mít blog takový, jaký by mě bavil u jiných lidí, takže je možné, že mám mezi followery spoustu spřízněných duší. Na blog dávám nejen celkové fotky outfitů, ale třeba i jen samostatné fotky čelenek, prstenů, věcí, co vyrobím a nových bot.

Které blogy ráda navštěvuješ?

Sleduji kolem padesáti blogů, odkazy na většinu z nich se dají najít na mém blogu, ale nejradši mám bloggery, které osobně znám. Také mě baví DIY tutorialy, které sám blogger zkusí nebo vymyslí.

Jak bys charakterizovala svůj styl?

Můj styl? Ani nevím. Celkově důležité jsou pro mě materiály. Miluji hedvábí a kůži, na tu jsem doslova magor. Před pár dny jsem dostala nádherný steampunkový prste, zčásti kožený, ten mi udělal obzvlášť velikou radost.

FOTO: Bloggerka Boo

Nechte se inspirovat

Nejoblíbenější kousek v šatníku?

Jeden? To nejde! Ať je to jakkoliv hloupé, tak jeden vybrat, bohužel, nedokážu. Ale asi by to byly nějaké hedvábné šaty nebo boty.

Co sis koupila v poslední době?

Čelenku v H&M, sbírám je, a pár podobných nezbytností v bazaru. Chodím do jednoho skvělého bazaru, kde je moc milý pan majitel. Vždy si vyberu hromadu věcí z krabice Vše za 1 – 10 Kč, on to pak složitě počítá a já nakonec za pár nádherných řetízků, starých náušnic a podobných věcí dám třeba čtrnáct korun. Kde je zmiňovaný bazar, samozřejmě neprozradím.

Nejoblíbenější místo, kde sháníš oblečení?

Na second handy, bohužel, moc štěstí nemám. Nejradši mám outlety a slevy, takže Fashion Arena, Freeport, Zara a H&M během slevových období. V bazarech a vetešnictvích pak většinou sháním doplňky a šperky.

FOTO: Bloggerka Boo

Boo je prostě svá, což se odráží na její módě

Trend, který sis v poslední době osvojila?

Nejsem bůhvíjakou lovkyní trendů, ale moc se mi zalíbily lehké materiály, které se ukázaly na jaře.

Tvá módní inspirace?

Jiní bloggeři a bloggerky, herečky v Gossip Girl a 90210, někdy třeba i kamarádi.

Čeho bys chtěla ještě v bloggování nebo v módě obecně dosáhnout?

Nemám přímo vyhraněné cíle, líbí se mi, jak se to postupem času vyvíjí.

Módní krédo?

Potřebuju nové boty!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Módní bloggerka Sandra: Potřebuju nové boty!