Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Moderní online kurzy školení BOZP? Jde to snadno

Jestli máte firmu, pak musíte svým zaměstnancům zajistit školení bezpečnosti a ochrany při práci (BOZP). Dříve to bylo složité, do firmy musel dojít vyškolený expert, dnes však máte na výběr ze spousty forem vzdělávání. A i zde hraje prim digitalizace, jelikož vzdělat se lze i online.

BOZP online kurzy

Online školení BOZP se nemůže provádět na laické úrovni, kdyby se jeden pracovník naučil pravidla a přednesl by je kolegům. Zaměstnancům se musí věnovat profesionálové. Jednak se jedná o nařízení vyplývající z legislativy, ale jde i o zdraví zaměstnanců, protože je zapotřebí znát pravidla bezpečnosti při práci. Může se tak jednat o vstupní školení zaměstnanců, seznámení se s pravidly požární ochrany, specifika při různých oborech profese či další podoby vzdělávání. Dříve profesionálové docházeli do firem, což znamenalo najít společný termín, pracovníkům pak utíkal čas, který by jinak strávili vykonáváním pracovní činnosti. Dnes ale existují online kurzy. Nijak se tak neomezí provoz ve vaší firmě, zjednoduší se celý proces vzdělávání. Jde o maximálně komfortně provedenou edukaci. Navíc tyto online kurzy nabízí celou řadu služeb. Systém vás upozorní, jak často se provádí školení pro zaměstnance, nabídne vám potřebné formy kurzů pro vaši společnost.

Vstupní školení zaměstnanců online

Spolehlivou LMS platformou pro školení BOZP online je INSTRUCTOR od společnosti PREVENT. Firma se už mnoho let zabývá problematikou bezpečnosti práce, dále i vzdělávání, různé agendy, zajišťuje komplexní pracovnělékařské prohlídky zaměstnanců, to vše samozřejmě dle legislativních požadavků. Firma je flexibilní, tudíž poskytuje i online školení BOZP. Vy pak máte výhodu, že už nebudete muset extra vyhledávat školitele na různé služby, vše lze navolit v jednom balíčku. Jen si nastavíte počítačový systém, který můžete ovládat odkudkoliv a budete mít přehled o tom, co a kdy je třeba provést (výsledky testů, lze udělovat certifikáty, odesílat potřebné výstupy příslušným úřadům atd.).

Školení zaměstnanců o požární ochraně – jak často se provádí?

LMS platforma INSTRUCTOR je velmi přehledná a intuitivní, nebudete muset myslet na to, jak často se provádí školení pro zaměstnance. Zkrátka povinná školení zaměstnanců i školení vedoucích zaměstnanců budete mít zaznamenané v systému, a pokud bude třeba něco provést, program vás upozorní. Vzdělávací kurzy s certifikátem nebudou již přítěží, můžete si vytvořit balíček přímo na míru vašim potřebám. Vše vám bude vysvětleno, a to i to, o co se nebudete muset starat. Systém však nabízí maximální komfort, pohodlné vzdělávání, abyste vy i vaši zaměstnanci měli klid na práci. I o tom je moderní doba a vaše společnost jistě chce být flexibilní, dynamická a progresivní. A tu nesmí zdržovat sice nutná, ale s výkonem práce nesouvisející pravidla vyplývající z legislativy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Moderní online kurzy školení BOZP? Jde to snadno