Menu
TOPZINE.cz
Architektura a stavitelství

Moderní hliníkové pergoly se stahovací střechou

Komerční sdělení

Komerční sdělení

25. 10. 2021

Přemýšlíte nad pořízením nového zastřešení, ale nevíte, jaká varianta by mohla být ta správná? V takovém případě vám možná napoví následující článek, ve kterém se dozvíte více informací o hliníkové pergole se stahovací střechou. Ta se skvěle hodí i k moderním dřevostavbám a nabídne celou řadu výhod.

Výhody hliníkové pergoly

Zastřešení terasy s hliníkovou konstrukcí a kvalitní stahovací střechou z třívrstvého PVC představuje moderní způsob, jak si vytvořit útulné posezení venku u domu. Mezi hlavní výhody patří především nízké nároky na údržbu. A protože jde o kvalitní pergoly, nabízí výrobce záruku rovnou 5 let. Díky stabilní konstrukci nevadí ani nepřízeň počasí. Hliníková pergola poslouží jako ochrana před sluncem, deštěm, ale i větrem. Ovládání je jednoduché s pomocí motoru na dálkový ovladač nebo vypínač umístěný kdekoliv na stěně. Takovou pergolu můžete využívat až 10 měsíců. Jediné, na co nejsou tyto pergoly stavěné, je sníh.

Elegantní pergola bez sloupů

Pokud hledáte pergoly bez sloupů, může být právě tato varianta tou správnou. Hliníková pergola může být i bez nosných sloupů pouze s ukotvením do budovy. Naopak existuje i možnost samostojného provedení, když nechcete mít zastínění hned v těsném sousedství s domem. Pečlivě si tak promyslete, kde by bylo nejlepší místo pro umístění pergoly, protože variant máte na výběr hned několik.

Vhodné i k moderním dřevostavbám

Hliníkové pergoly nabízí montáž k dřevostavbě, kdy se i svým vzhledem perfektně hodí k moderním novým budovám. Použití je tak opravdu široké, protože mohou být u rodinných domů, na terasách bytového domu, ale i jako moderní a efektivní zastínění restaurační zahrádky. Zbývá si tak pouze vybrat, jakou barevnou variantu střechy budete chtít. Na webových stránkách také najdete konkrétní vyobrazení jednotlivých druhů pergol.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Moderní hliníkové pergoly se stahovací střechou