Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Moderní firmy pracují online odkudkoliv s hostovanou službou iPodnik

Vlastní podniková IT infrastruktura je časově i finančně náročnou záležitostí. Kancelář v cloudu od iPodnik vás zbaví nákladů a komplikací, a díky tomu je řešením i pro malé podnikatele.

Pokud jste v rámci vaší firmy někdy budovali vlastní podnikovou IT infrastrukturu, víte, že je to pěkný oříšek. Nákup hardwaru, softwarových licencí a vlastního serveru odkrajuje nemalé finanční částky z firemních výnosů. Dále je tu potřeba správy online účetnictví, které je základem fungování společnosti.

Možná si vše děláte sami pomocí firemního IT oddělení, anebo potřebné služby outsourcujete. Obojí ale stojí peníze, a především čas, který byste možná raději věnovali klientům nebo vývoji nových produktů a služeb.

Výhody kanceláře v cloudu

Hostovaná služba iPodnik je řešením pro každého, kdo potřebuje podnikat, řešit projekty nebo snadno a rychle komunikovat v rámci firmy, ať už se zaměstnanci nacházejí v jedné budově či pracují z různých poboček. Kancelář v cloudu navíc zachovává výhody jedné sítě: umožňuje práci nad jednou verzí dat ve stejný čas z několika uživatelských účtů odkudkoliv.

Daňové účetnictví online bezpečně a jednoduše

Služba iPodnik poskytuje hosting ekonomického systému Pohoda, a tak vaší firmě pokrývá daňové účetnictví online odkudkoliv. Navíc se Pohoda v cloudu přizpůsobí vaší firmě a nemusíte řešit nastavení systému, zálohování a aktualizace, to vše zvládne iPodnik za vás.

Ekonomické řešení i pro malé a střední firmy

V rámci IT infrastruktury podniku má standardně každý zaměstnanec firmy svůj účet pro Microsoft Office, a zakoupení licence znamená další peníze navíc. iPodnik nabízí službu exchange online, která řeší i tento problém. Každý uživatel se může jednoduše přihlásit do systému iPodnik a poté pracovat na stejném dokumentu jako jeho kolegové.

Tedy, už žádné emaily mezi zaměstnanci typu “Petře, vyskoč ze souboru XY, ať ho můžu upravovat.Office 365 funguje v rámci iPodniku na notebooku, tabletu i chytrém telefonu, takže můžete v případě nouze uhánět zaměstnance i na dovolené (myšleno čistě teoreticky).

Zálohování dat probíhá denně a v případě potíží je k dispozici 24/7 technická podpora.

Hostovaná služba iPodnik – pro koho je

iPodnik je služba na míru, ať už jsou vaše IT a účetnictví složité či jednoduché. Kdo může služby kanceláře v cloudu využít?

Účetní kanceláře

Moderní data v cloudu nabízejí zákazníkům účetní kanceláře větší komfort oproti tradičním podnikům s vlastní účtárnou. Každý zákazník získá svůj portál, kde přehledně vidí důležité informace ohledně svého účetnictví.

Začínající a malé firmy

Start-upy a menší podniky ocení úsporu peněz na nákup IT vybavení a rychle získají stabilní systém, se kterým jsou připraveny růst bez starostí. Odpadá komunikace s množstvím firem zajišťujících jednotlivé IT služby – iPodnik je jednou službou od jednoho dodavatele.

Středně velké firmy

V momentě, kdy se podnik rozrůstá, často dochází na hledání nových, lepších řešení pro IT. Více zaměstnanců a více zákazníků znamená potřebu více sítí a serverů…i zde se můžete spolehnout na kancelář v cloudu.

Živnostníci a jednotlivci

Také pro ty, kteří pracují na volné noze, má iPodnik připraveno množství vychytávek. Kromě jednoduchého daňového účetnictví online je to především organizace kontaktů, zálohování a podpora osobní produktivity pomocí kalendáře i v mobilu.

iPodnik jako moderní řešení IT pro firmy

Služba iPodnik vyhrála v roce 2016 soutěž WebTop100 za nejlepší web v oblasti IT, jako jedno z nejzajímavějších digitálních řešení na českém trhu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Moderní firmy pracují online odkudkoliv s hostovanou službou iPodnik