Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Mňága a Žďorp bude 19. listopadu nahrávat v Praze své první živé DVD

Redakce

Redakce

17. 11. 2009

mnaga-a-zdorpSkupina Mňága a Žďorp z Valašského Meziříčí má v plánu další krok ve své dlouholeté kariéře. Po spoustě desek, klipů a koncertů budou nahrávat první Live DVD. Koncert se uskuteční už ve čtvrtek 19. listopadu v pražském Lucerna Music Baru, což je téměř domácí klub této kapely. Frontman Petr Fiala to komentuje slovy, že tam hráli třicetkrát, až čtyřicetkrát.

Zdroj: archiv kapely

Mňága a žďorp, Zdroj: archiv kapely

Všichni si kladou otázku, proč zrovna teď, po tolika letech hodlá skupina natáčet.  Petr Fiala v tom má jasno: „Připadá nám, že je na to tak akorát čas. Jsme docela ve formě, dvouhodinový program je v pohodě a Music Bar je naše pražská koncertní adresa, kterou máme rádi. DVD vyjde v průběhu příštího roku, chceme ho pro fanoušky pořádně připravit.“

V playlistu se objeví jen jeden song z připravované desky, za to ale nebudou chybět staré nesmrtelné hity v čele s Hodinovým hotelem, ke kterému zpěvák s úsměvem dodává: „Ten vznikl úplně na začátku, hrajeme ho pořád a budeme ho hrát furt! Je to parádní písnička a jsem rád, že jsme ji složili my a ne někdo jiný…“ Nebudou chybět ani písně I cesta může být cíl, Nejlíp jim bylo, Písnička pro Tebe, Spaste svoje duše nebo věci z posledních dvou desek Dutý, ale free a Na stanici polární.

Vstupenky na koncert jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketstream nebo v pokladně Lucerna Music Baru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mňága a Žďorp bude 19. listopadu nahrávat v Praze své první živé DVD