Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Mladá Gilmorovic Rory bude vrahounem

Redakce

Redakce

4. 10. 2010

Alexis Bledel, již mnozí televizní diváci znají jako chytrou a mladičkou studentku Rory Gilmore, se nyní stane chladnokrevným zabijákem v novém filmu Violet a Daisy, který má vyjít již příští rok.


Alexis v Sin City, Zdroj: distributor filmu

Alexis bude hrát jednu ze dvou teenagerovských nájemných vražedkyň. Tou druhou bude Saoirse Ronan, která byla ve svých 11 letech zatím jako nemladší nominována na Oscara za svůj výkon po boku Keiry Knightley a Jamese McAvoye ve filmu Pokání. Její nejnovější příspěvek do světa kinematografie je role zavražděné dívky ve snímku Pevné pouto.

Šuškalo se, že roli místo Alexis měla nejprve vzít Carey Mulligan (postava Jenny – Škola života). Mnozí kritici již namítají, že 29letá Alexis je přece jen trochu stará na roli teenagera, ale režisér Geoffrey Fletcher oponuje. ,,Její velké modré oči, alabastrová pleť  a mladičký vzhled tuto formalitu srovnají.“

G. Fletcher, S. Ronan a C. Mulligan, Zdroj: archiv

Samotný Fletcher je v režisérském křesle nováčkem. Vyhrál sice jako první Afroameričan Oscara za scénář k filmu Precious v této kategorii, ale roli režiséra se teprve učí. Nový film sám označuje jako něco mezi Thelmou a Louise, Superbad a Pulp Fiction. Docela odvážný odhad.

Alexis jste v kině mohli vidět ve snímcích jako Sesterstvo putovních kalhot, dvojka k nám pro jistotu raději ani nedorazila, nebo v poněkud úspěšnějším komiksovém Sin City. Role vražedkyně ji možná nadobro zbaví stínu roztomilé Rory a můžeme nejspíš říci, že to bude jeden z jejích filmů, který nebude vlastně hrozný. Nebo ne?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mladá Gilmorovic Rory bude vrahounem